İzmit ve Karamürsel Belediyeleri 51 İşçi Alımı Açıklandı

İzmit ve Karamürsel Belediyeleri 51 İşçi Alımı Açıklandı

İzmit BEKAŞ A.Ş. ve Karamürsel Personel A.Ş. tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 51 personelin Cankurtaran, Seramik ve Sıva Ustası, Elektrik Teknisyeni/Teknikeri, Uzman, Saha Personeli ve Sıhhi Tesisatçı olarak kurum bünyesinde istihdam edilecek.

Kocaeli İli İzmit Belediyesi BEKAŞ A.Ş. ve Karamürsel Belediyesi Personel A.Ş. yaptıkları açıklamada alınacak 51 personelin 1 Cankurtaran, 4 Seramik ve Sıva Ustası, 8 Elektrik Teknisyeni/Teknikeri, 4 Uzman, 30 Saha Personeli ve 4 Sıhhi Tesisatçı olarak kurum bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

Karamürsel Belediyesi Personel A.Ş. Cankurtaran için aranan nitelikler

Cankurtaran belgesine sahip olmak, Karamürsel ilçesinde ikamet ediyor olmak, Askerlikten muaf olmak ve Alanında en az 5 yıl deneyimli olmak şartları aranmaktadır.

Adaylar için son başvuru tarihi 11 Nisan 2020’dir.

İzmit Belediyesi BEKAŞ A.Ş. Seramik ve Sıva Ustası için aranan nitelikler 

En az İlkokul mezunu olmak, Erkek olmak, İzmit ilçesinde ikamet ediyor olmak ve Meslek Liselerinin inşaat teknolojisi bölümü mezunu veya mesleki eğitim merkezlerinin seramik ve karo kaplamacısı, sıvacısı sertifikasına sahip olmak şartları aranmaktadır.

İzmit Belediyesi BEKAŞ A.Ş. Elektrik Teknisyen/Teknikeri için aranan nitelikler 
    
En az İlkokul mezunu olmak, Erkek olmak, İzmit ilçesinde ikamet ediyor olmak ve Meslek Liselerinin veya yüksekokulların Elektrik bölümü mezunu veya mesleki eğitim merkezlerinin Elektrikçi sertifikasına sahip olmak şartları aranmaktadır.

İzmit Belediyesi BEKAŞ A.Ş. Sıhhi Tesisatçı için aranan nitelikler 
    
En az İlkokul mezunu olmak, Erkek olmak, İzmit ilçesinde ikamet ediyor olmak ve Mesleki eğitim merkezlerinin Sıhhi Tesisatçı sertifikasına sahip olmak şartları aranmaktadır.

İzmit Belediyesi BEKAŞ A.Ş. Uzman için aranan nitelikler 

Üniversitelerin İnşaat, İşletme, Endüstri Mühendisliği, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri veya İnsan Kaynakları Yönetimi bölümlerinden mezunu olmak, Erkek Adaylar için askerliğini yapmış olmak, İzmit ilçesinde ikamet ediyor olmak ve MS Office programlarını kullanabiliyor olmak şartları aranmaktadır.

İzmit Belediyesi BEKAŞ A.Ş. Saha Personeli için aranan nitelikler 
    
En az İlkokul mezunu olmak, İzmit ilçesinde ikamet ediyor olmak ve B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak (Tercih sebebidir) şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Kimlik fotokopisi, İkametgah belgesi, 2 adet vesikalık fotoğraf ve Diploma fotokopisi istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 11 Nisan 2020’dir.

Karamürsel Belediyesi Personel A.Ş. başvuru kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

İzmit Belediyesi BEKAŞ A.Ş. başvuru kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum