İzzet Baysal Üniversitesi 32 Sürekli İşçi Alıyor

İzzet Baysal Üniversitesi 32 Sürekli İşçi Alıyor
İzzet Baysal Üniversitesi 32 Sürekli İşçi Alıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 32 Personelin 10 Güvenlik Görevlisi ve 22 Temizlik Görevlisi Olarak İstihdam kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Güvenlik Görevlisi için aranan nitelikler

Lise ve dengi okul mezunu olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak (4 Mayıs 2002 – 30 Nisan 1985), 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 14. maddesinde belirtilen Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak, Özel Güvenlik Kimlik (silahsız) kartına sahip olmak, (Kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması gerekmektedir), Kadın adaylarda en az 165 cm boyunda olmak, Erkek adaylarda en az 175 cm boyunda olmak, Görevini devamlı yapmasına engel teşkil edecek sağlık problemi bulunmamak, Üniversitenin tüm yerleşkelerinde (Merkez ve ilçeler) iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak ve Bolu merkez ve belirtilen ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Temizlik Görevlisi için aranan nitelikler

En az İlköğretim en fazla Lise ve dengi okul mezunu olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak (4 Mayıs 2002 – 30 Nisan 1985), Görevini devamlı yapmasına engel teşkil edecek sağlık problemi bulunmamak, Üniversitenin tüm yerleşkelerinde (Merkez ve ilçeler) iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak ve Bolu merkez ve belirtilen ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylar için kura çekimi 11 Mayıs 2020 tarihinde Saat: 13:00’da Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy Yerleşkesi Kültür Merkezi Pembe Salonda yapılacaktır.

Kura çekimi sonucunda belirlenen adaylar sözlü sınava alınacaktır. Sözlü sınav yeri ve tarihleri üniversite internet sitesinde ilan edilecek olup adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Adaylar için son başvuru tarihi 4 Mayıs 2020’dir.

Adaylar için İŞKUR ilan numaraları 00005489904 ve 00005489908’dir.

İzzet Baysal Üniversitesi 32 Sürekli İşçi Alıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın