Kadıköy Belediyesi İnşaat Teknolojisi Teknikeri Alımı İş İlanları

Kadıköy Belediyesi İnşaat Teknolojisi Teknikeri Alımı İş İlanları
Kadıköy Belediyesi İnşaat Teknolojisi Teknikeri Alımı İş İlanları
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yayınlanmış olan ilanlarda Yalova Kadıköy Belediyesi İnşaat Teknolojisi Teknikeri alımı iş ilanı için başvuracak olan kişilerin ön lisans düzeyinde fakültelerin İnşaat Teknolojisi Teknikeri bölümlerinden mezun olması, KPSS 75 puan almış olmaları ve B sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Yalova Kadıköy Belediyesi 1 adet İnşaat Teknolojisi Tekniker alımı ilanı son başvuru tarihi 13.08.2021 olarak bildirilmiştir.

Yalova Kadıköy Belediyesi 1 adet İnşaat Teknolojisi Teknikeri alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı olan adrese başvuru yapmanız gerekiyor.

İnşaat Mühendisi için başvuru yapacak olan kişilerin ilk önce www.yalova-kadikoy.bel.tr adresinden başvuru formunu indirmeleri ve doldurmaları gerekiyor.

Merkez mahallesi Atatürk caddesi No: 37 Kadıköy – Yalova

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

 

kadikooy2.jpg

 

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1.    Yalova Kadıköy 1 adet İnşaat Teknolojisi Teknikeri yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2.    Yalova Kadıköy 1 adet İnşaat Teknolojisi Teknikeri ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3.    Yalova Kadıköy 1 adet İnşaat Teknolojisi Teknikeri yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4.    Yalova Kadıköy 1 adet İnşaat Teknolojisi Teknikeri duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

5.    Yalova Kadıköy 1 adet İnşaat Teknolojisi Teknikeri ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

6.    Yalova Kadıköy 1 adet İnşaat Teknolojisi Teknikeri yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kadıköy Belediyesi İnşaat Teknolojisi Teknikeri Alımı İş İlanları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın