Kalkınma Ajansı 6 Personel Alımı Başvuru Detayları

Kalkınma Ajansı 6 Personel Alımı Başvuru Detayları
Kalkınma Ajansı 6 Personel Alımı Başvuru Detayları
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Konya İli Mevlana Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 6 personelin 1 İç Denetçi, 3 Uzman, 1 Destek Personeli ve 1 Hukuk Müşaviri olarak kurum bünyesinde görevlendirileceği belirtiliyor.

Adaylarda aranan genel şartlar

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsalar bile belirli suçlardan hükümlü bulunmamak, Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak, Görevini devamlı yapmaya engel bir durumu olmamak ve  Askerlikle ilgisi bulunmamak (yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak) şartları aranmaktadır.

Başvuru şekli ve zamanı

Adaylar için başvurular 8 Haziran 2020 tarihinde başlayacak ve 19 Haziran 2020 tarihi saat 23:59’a kadar devam edecektir. Başvurular sadece başvuru kılavuzunda belirtilen internet sitesinden yapılacaktır. Bu sitede bulunan başvuru formu eksiksiz bir şekilde doldurulacaktır. 

Adaylardan istenen belgeler

Başvuru formu, Özgeçmiş ve fotoğraf, Öğrenim diploması veya mezuniyet belgesi, KPSS sonuç belgesi, İş tecrübesi gösterir belge, YDS / e-YDS sonuç belgesi ya da buna denk kabul edilen uluslararası geçerliliği bulunan yabancı dil belgesi, Son 1 ay içinde alınmış Adli sicil kaydı, Erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve İç Denetçi için geçerli İç Denetim Sertifikası istenmektedir.

Sınav şekli ve zamanı

KPSS puan sıralamasına göre yapılan Puan sıralaması listesinden, alım yapılacak öğrenim dallarının her biri için belirlenen pozisyon sayısının beş katı aday çağrılacak şekilde, yarışma sınavına katılabilecekler belirlenecek ve Mevlana Kalkınma Ajansı internet sitesinde ilan edilecektir.

Yarışma sınavı tarihleri ve yeri daha sonra ajansın internet sitesinden duyurulacak olup adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Başvuru kılavuzu.

Kalkınma Ajansı 6 Personel Alımı Başvuru Detayları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın