Kamu Harita Mühendisi Alımı İlanları Yayınlandı

Kamu Harita Mühendisi Alımı İlanları Yayınlandı

Kamu kurumu iş ilanları bilgisi yayınlandı. Duyurusu yapılan kamu personel alımı ilanı bilgilerinde Mersin su ve kanalizasyon idaresi bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 adet Harita Mühendisi alımı yapacak.

Yayınlanmış olan mühendis alımı ilanına başvuracak adayların 4 yıllık üniversitelerin harita mühendisliği bölümlerinden mezun olması gerekiyor.


BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


•    Harita Mühendisi alımı ilanı son başvuru tarihi 06.08.2021 olarak bildirilmiştir.

•    Mühendis alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı olan adrese başvuru yapmanız gerekiyor.

•    Zeytinlibahçe caddesi No. 99 Akdeniz - Mersin

•    Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

•    Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

 

mersin1-001.jpg


BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


1.    Kanalizasyon harita mühendisi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2.    Mersin harita mühendisi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3.    Mersin su idaresi harita mühendisi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4.    Mersin su ve kanalizasyon için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

5.    Mersin su ve kanalizasyon harita mühendisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.