Kamu Kurumları 3 İşçi Alım İlanı Açıklandı

Kamu Kurumları 3 İşçi Alım İlanı Açıklandı

Adana 10. Tanker Üst Komutanlığı ve Bandırma Koyunculuk Araştırma Enstitüsü tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilanlarda alınacak 3 personel daimi/geçici kadroda Sıhhi Tesisatçı ve Hayvan Sağlığı Teknisyeni olarak kurumlar bünyesinde görev yapacaklar.

Adana 10. Tanker Üst Komutanlığı ve Bandırma Koyunculuk Araştırma Enstitüsü İŞKUR’da yaptıkları açıklamalarda alınacak 3 personelin daimi/geçici kadroda 1 Sıhhi Tesisatçı ve 2 Hayvan Sağlığı Teknisyeni olarak kurumlar bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtti.

Adana 10. Tanker Üst Komutanlığı Sıhhi Tesisatçı için aranan nitelikler (Daimi 1 personel)

En az Lise ve dengi okul mezunu olmak, 18 – 40 yaş arasında olmak (12 Haziran 2002 – 8 Haziran 1980), Adana İncirlik’te bulunan 10'uncu Tanker Üs Komutanlığı bünyesindeki lojmanlarda çalışmak üzere Su tesisat- Kalorifer tesisat Ustası alınacaktır. Aynı zamanda kapıcı olarak görev yapacaktır. Sıhhi tesisat konusunda tecrübeli kalifiye usta, sıfırdan tesisat çekebilen a dan z ye işini iyi bilen, Kalorifer Tesisatını eksiksiz yapabilen ustalar alınacaktır. Güneş enerjisi tesisat projelerini anlayıp uygulayabilen, Isıtma, sıhhi tesisat, güneş enerjisi tesisatı konularında tecrübeli, Kaynak işleri konusunda bilgili, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen Ustalık Belgesi / Hizmet yeterlilik belgesi olan, Özellikle dişli boru tesisatında tecrübeli, Akşam vardiyasında çalışabilecek ve Askerlik hizmetini tamamlamış olmak şartları aranmaktadır.

Adaylar için son başvuru tarihi 12 Haziran 2020’dir.

Adaylar için kura çekimi 10 Temmuz 2020 tarihinde 16:00 - 17:00 saatleri arasında 10'uncu Tanker Üs Komutanlığında yapılacaktır.

Adaylar için İŞKUR ilan numarası 0005519087’dir.

Bandırma Koyunculuk Araştırma Enstitüsü Hayvan Sağlığı Teknisyeni için aranan şartlar (Geçici 2 personel)

Tarım ve hayvancılık alanında eğitim veren Ortaöğretim Lise ve dengi okul mezunu olmak, Tarım ve Hayvancılık faaliyetlerinde çalışmasına engel bir sağlık sorunu olmamak, Bandırma, Gönen, Manyas, Erdek ilçelerinde ikamet ediyor olmak ve 18 – 40 yaş arasında olmak (12 Haziran 2002 – 8 Haziran 1980) şartları aranmaktadır.

Adaylar için son başvuru tarihi 12 Haziran 2020’dir.

Adaylar için kura çekimi 18 Haziran 2020 tarihinde 14:00 - 15:00 saatleri arasında Bandırma Koyunculuk Araştırma Enstitüsünde yapılacaktır.

Adaylar için İŞKUR ilan numarası 0005519969’dur.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.