Kamu Kurumları 5 Cankurtaran Tarım İşçisi Alımı Yapıyor

Kamu Kurumları 5 Cankurtaran Tarım İşçisi Alımı Yapıyor

Belediye Başkanlıkları tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilanlarda alınacak 6 personelin İşçi ve Beden İşçisi olarak kurumlar bünyesinde görev yapmak üzere alınacağı belirtiliyor.

Antalya İli Manavgat Belediyesi MELAS A.Ş. ve Mersin İli Alata Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü İŞKUR’da yaptıkları açıklamalarda alınacak 5 personelin Daimi/Geçici kadroda 3 Cankurtaran ve 3 Tarım İşçisi olarak kurumlar bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtti.

Antalya İli Manavgat Belediyesi Cankurtaran için aranan nitelikler (Daimi Kadro 3 personel)

Türk vatandaşı olmak, En az İlkokul mezunu olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Askerlik durumu itibarı ile Askerlik hizmetini yapmış olmak, Görevini devamlı yapmaya engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak ve Manavgat ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Kimlik fotokopisi, 1 adet fotoğraf, Adli sicil ve arşiv kaydı, İkametgah belgesi, Diploma fotokopisi ve Türkiye Su Altı Sporları Federasyonundan alınma (Gümüş) Cankurtaran Belgesine sahip olmak şartları aranmaktadır.

Adaylar için son başvuru tarihi 9 Haziran 2020’dir.

Manavgat Belediyesi başvuru kılavuzu.

Mersin İli Alata Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Tarım İşçisi için aranan nitelikler (Geçici Kadro 2 Personel)

30 – 50 yaş arasında olmak, Erdemli ilçesinde ikamet ediyor olmak, Sabıka kaydı bulunmamak, Bağcılıkla ilgili arazi çalışması yapabilecek olmak, Bağda kış budaması, yeşil budama, sulama, fenoloji takibi, yabancı ot mücadelesi, zirai mücadele çalışması, genel bakım çalışmaları, hasat, fidan bakımı, aşılama vb. işeri yapabilecek olmak, Pomoloji laboratuarında analiz işlerine yardımcı olabilecek, üzümlerin saptan kopma direncinin dinomametre ile ölçümünde çalışabilecek olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Kimlik fotokopisi, İkametgah belgesi, Adli sicil kaydı ve Diploma istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 9 Haziran 2020’dir.

Mersin Alata başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.