Kamu Kurumu Gıda Mühendisi İş İlanları

Kamu Kurumu Gıda Mühendisi İş İlanları

Kamu mühendis iş ilanları kapsamında yayını gerçekleştirilmiş olan personel alımı bilgilerinde Muğla büyükşehir belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere KPSS şartsız gıda mühendisi alımı yapılacaktır.

KPSS şartsız mühendis alımı iş ilanları genelinde iş başvurusu yapmak isteyen adayların gıda mühendisliği bölümü mezunu olmaları, 18 yaşından büyük olmaları, Muğla il sınırları içinde ikamet ediyor olmaları ve en az B sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekiyor.


KAMU MÜHENDİS ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Menteşe belediyesi personel kurumu için alımı son başvuru tarihi 27.10.2021 olarak açıklandı.

Başvuru işlemleri için bütün şahısların kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.


GIDA MÜHENDİS ALIMI İŞ İLANLARI


Kamu Kurumu Gıda Mühendisi İş İlanları için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Kamu mühendis iş ilanları kapsamında yayını gerçekleştirilmiş olan yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Muğla büyükşehir belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere KPSS şartsız ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

 

kamu-muhendis.jpg

 

KPSS şartsız gıda mühendisi alımı için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Menteşe belediyesi personel kurumu için Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Başvuru işlemleri için bütün şahısların duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.