Kamu Kurumu Sınavsız 270 Kamu Personeli Alımı Açıklandı

Kamu Kurumu Sınavsız 270 Kamu Personeli Alımı Açıklandı
Kamu Kurumu Sınavsız 270 Kamu Personeli Alımı Açıklandı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Trakya Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yapılan açıklamaya göre 270 personelin 180 Hemşire, 5 Ebe, 5 Eczacı, 5 Fizyoterapist, 21 Laborant, 25 Sağlık Teknikeri, 23 Röntgen Teknisyeni, 2 Psikolog ve 5 Diğer Sağlım Personeli olarak Üniversite hastanesinde görevlendirileceği belirtildi.

Adaylarda aranan genel şartlar

Türk vatandaşı olmak, 657 sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,  Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Alınmaya hak kazanan adaylar aciliyete binaen hemen göreve başlatılacağı için göreve başlamasına engel bir durumunun olmaması (Sağlık Dahil), Nöbet usulü ve vardiyalı çalışmaya engel hali bulunmamak, Müracaat edilecek unvan için aranılan başvuru şartlarını taşıyor olmak, Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde (belirlenen istisnalar hariç) sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak şartları aranmaktadır.

ECZACI pozisyonuna başvuracak adaylarda Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar uyarınca KPSS puan şartı aranmamaktadır. Kadro sayısından fazla başvuru olması durumunda bu pozisyon için sözlü sınav yapılacak olup, tarih, saat ve yeri ayrıca belirtilecektir.

Başvuruda istenen belgeler

Kimlik Belgesi fotokopisi, Diploma veya çıkış belgelerinin fotokopisi, Başvurulan unvan için istenmiş ise eğitim, sertifika, çalışma/deneyim ve tecrübeye ilişkin belge, Lisans mezunları 2018 KPSSP3 puanını, Ön lisans mezunları 2018 KPSSP93 puanını, Ortaöğretim mezunları 2018 KPSSP94 puanını gösteren belge, 1 adet fotoğraf ile birlikte Trakya Üniversitesi Rektörlüğüne şahsen başvurmaları gerekmektedir (Başvuru sırasında Beyan Formu doldurtulacağından posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.)

Yoğun Bakım Hemşire kadrolarına başvuran adaylar diğer Hemşire kadrolarına da başvuru yapabilecek olup, öncelikli olarak yoğun bakım hemşire başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

Başvuru zamanı

İlana başvuru yapacak adaylar bu ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günden itibaren (10 Temmuz 2020) 15 gün içerisinde başvurularını tamamlayacaklardır.

Başvuru kılavuzu.

Kamu Kurumu Sınavsız 270 Kamu Personeli Alımı Açıklandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın