Kamu Kurumuna En Az İlköğretim İşçi Alımı

Kamu Kurumuna En Az İlköğretim İşçi Alımı

Kamu Kurumu İŞKUR üzerinden ilan yayınladı. İlana göre bünyesinde en az ilköğretim mezunu olmak şartı ile işçi alımı yapılacaktır. Adaylar sınav olmadan alınacaktır.

Çanakkale Bayramiç Belediyesi Başkanlığının yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 beden işçisi alımı ilanı yayınlandı. İlana göre alımı yapılacak olan 1 beden işçisi niteliği ise daimi nitelikte olduğu belirtildi.

Başvuru bilgisi

Başvuru yapmak isteyen adaylar Camikebir Mahallesi Yüksel Yörükoğlu Sokak No:1 Bayramiç belediyesi/Çanakkale adresine şahsen istenilen belgeler ile birlikte en geç 01 Şubat 2021 tarihine kadar Şahsen veya posta yolu ile müracaat yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu dışında yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Adaylarda aranan şartlar

T.C vatandaşı olma, 18 Yaşını tamamlamış olma, Bayramiç ilçesinde ikamet ediyor olma, Kamusal haklarından mahrum olmama, En az orta okul mezunu olma şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenilen belgeler

Vukuatlı Nüfus kayıt örneği, Kimlik fotokopisi, Adli sicil kaydı, 2 adet vesikalık, Öğrenim durum belgesi, Sağlık raporu ve ikametgah belgesi adaylardan istenilen belgelerdir.

Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.