Kamu Kurumuna Kamu Personeli Alımı Devam Ediyor

Kamu Kurumuna Kamu Personeli Alımı Devam Ediyor

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS 80 puan ile 4 memur alımı yapılacak.

Kamu Personeli alımı kapsamında ilanlar yayınlanmaya devam ediyor. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu KPSS 80 Puan ile memur alımı yapacak.

Başvuru Şekli

Adaylar en geç 10 Şubat 2021 tarihine kadar Kurumun resmi internet sitesinde alınan Başvuru formunu doldurularak İnternet ortamında yapacaklardır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek mülakata çağrıldıkları tarihte istenilen belgelerini de yanlarında getirmek zorundalardır.

Adaylarda Aranan Şartlar

Lisans Mezunu Memur: siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, iktisat, işletme fakültelerine bağlı bölümlerden veya denkliği YÖK tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki bölümlerden mezun olma şartları ile memur alımı gerçekleştirilecektir.

Önlisans mezunu Memur: Adalet, adalet meslek eğitimi, adalet meslek yüksekokulu bölümlerinden birinden mezun olma.

Başvuru yapacak adaylarda aranan genel şartlar

T.C vatandaşı olma, Kamusal Haklarından mahrum olmama, belirli suçlardan ceza almamış olma veya mahkum olmama, Askerlik ile ilişiği bulunmamak, Görevini yapmasına engel fiziksel veya zihinsel sorunları bulunmaması adaylarda aranan genel şartlardır.

Başvuru yapacak adaylar istenilen şartları ve istenilen belgeleri tamamladıktan sonra başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.