Kamu Kurumuna KPSS Şartsız Kadrolu Telefon Memuru Alımı

Kamu Kurumuna KPSS Şartsız Kadrolu Telefon Memuru Alımı

Kamuya memur alımı yapılması için yayınlanmış bulunan işçi ilanları bilgilerinde KPSS şartı istenmeden İstanbul Belediyesi yan kuruluşu olan İSTAÇ firması bünyesinde istihdam edilmek üzere telefon operatörü alımı yapılacak.

İstanbul iş ilanları için yayınlanmış olan duyurularda İstanbul Çevre Yönetimi kurumuna 1 adet sürekli işçi alımı yapılacaktır.

 

Başvuru Bilgileri Nedir?


İSTAÇ kamu memur alımı ilanları için son başvuru tarihi 24.9.2021.

KPSS şartsız çağrı merkezi personeli istihdamı başvuruları aşağıda yazılı olan İBB Kariyer sitesi üstünden online şekilde yapılması mecburidir.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


Başvuru Şartları


Kamu telefon operatörü alımı ilanları için başvuru işlemi yapmak isteyenlerin Türk vatandaşı olması, halkla ilişkiler ve iletişim, marka iletişimi bölümlerinden mezun olmaları, Sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olması ve en az önlisans mezunu olmaları şartı bulunmakta.

İstanbul belediyesi personel alımı başvuru gerçekleştirecek olan adayların, çağrı merkezi sektöründe en az 1 yıl deneyim sahibi olmaları, kamusal haklardan mahrum bırakılmamış olmaları, diksiyonu düzgün, dinamik ve yazılı sözlü iletişimlerinin güçlü olması ayrıca askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin olmaması zorunludur.

Daimi işçi alımı ilanları dahilinde çalışmak için başvuru düzenlemek isteyen kişilerin takım çalışmasına yatkın, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, vardiyalı iş sistemine uygun çalışabilecek ve CRM sistemi üzerinden düzenli Outbounda arama yapabilecek bilgi birikimine sahip olması gerekiyor.


İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.