Kamu Kurumuna Teknik İdari Personel Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna Teknik İdari Personel Alımı Yapılacak

Teknik personel alımı için yayınlanmış olan kamu personel alımı bilgisinde Denizli belediyesi birimlerinde görev verilmek üzere 2 adet memur alımı yapılacak.

Belediye personel alımı ilanları için iş başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Denizli şehrinde yaşıyor olmaları ve çalışmalarını engelleyecek bir sağlık sorunlarının olması gerekiyor.


KAMU İDARİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Peraş temizlik kuruluşu işçi alımı için son başvuru tarihi 27.10.2021 olarak duyuruldu.

Denizli belediyesi iş başvuru işlemleri için aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

ik@denizliperas.com

Kamu Kurumuna Teknik İdari Personel Alımı için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.


TEKNİK İDARİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Teknik personel alımı için yayınlanmış olan kamu personel alımı bilgisinde duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Denizli belediyesi birimlerinde görev verilmek üzere Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

 

guncel-memur.jpg

Belediye personel alımı ilanları için iş başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

Peraş temizlik kuruluşu işçi alımı için başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

Denizli belediyesi iş başvuru işlemleri için resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.