Kamu Personel Yönetimi 2 Teknik Servis İşçisi Alımı Yapacak

Kamu Personel Yönetimi 2 Teknik Servis İşçisi Alımı Yapacak

Güncel son dakika kamu İşçi alımı ilanları kapsamında yayını açıklanmış duyurularda İstanbul Personel Yönetimi bünyesine 2 adet teknik servis elemanı alımı yapılacak.

Güncel işçi alımı ilanları için iş başvurusu yapacak olan bütün vatandaşların sunulmuş olan şartları taşımaları gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


İPY kurumu personel alımı son başvuru tarihi 11.10.2021 olarak açıklandı.

Teknik servis personeli alımı için aşağıda yazılı olan resmi site üzerinden yapacak.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ


Başvuru Şartları Nedir?


İstanbul işçi alımı için çalışmak amacı ile başvuru düzenlemek isteyenlerin mesleki çalışmaları güncel olarak takip etmeleri, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve işler ile ilgili teknolojileri etkin bir şekilde kullanabilmeleri gerekiyor.

Kamu personel alımları için görev yapmak amacı ile başvuru işlemlerinde bulunacakların herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve üst yönetime iyileştirme önerileri sunulmasını yapmaları gerekmekte.

Kişilerin kurumsal risk yönetimi sisteminin işleyişinin takip edilmesini sağlaması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve analiz ile birlikte raporlama tecrübesine sahip olmaları gerekiyor.

Eğitim programları alanında yetkin ve sertifika sahibi olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve karşılaşılması beklenen risklerin tanımlanmasını yapabilmeleri gerekiyor.

Bütün adaylar gerekli analizleri gerçekleştirerek üst yönetime iyileştirme önerileri sunabilmesi, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve mevzuatların uygulamaya alınmadan önce gözden geçirilmesini yapmak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.