Kamu Şoför Alımı KPSS’siz

Kamu Şoför Alımı KPSS’siz

Resmi kanallar üzerinden yayınlanmış olan kamu personel alımı ilanları bilgileri dahilinde Erzincan şoför ilanları genelinde belediye KPSS’siz şoför alımı 2021 ilanları ile birlikte 1 adet şoför alımı yapılacak.

Kamu Şoför Alımı KPSS’siz

Erzincan ili Altınbaşak belediyesi personel alımı ilanları kapsamında başvuracak olan adayların tüm şartları karşılamaları gerekmekte.


Şoför Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?


belediyesi personel alımı ilanları kamu şoför alımı son başvuru tarihi 29 Temmuz 2021 olarak bildirilmiştir.

KPSS’siz şoför alımı ilanına başvuru için aşağıda resmi olarak yazılı olan adres üzerinden başvuru yapılması gerekmekte.

Altınbaşak Belediyesi hizmet binası Üzümlü - Erzincan


Şoför Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?


•    Altınbaşak belediyesi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

•    Erzincan 1 tane daimi şoför yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

•    kamu şoför duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunludur.

 

belediye-ilanlari.jpg


Şoförlük İçin İstenen Belgeler Nelerdir?


1.    Altınbaşak belediyesi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

2.    Erzincan 1 tane daimi şoför ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

3.    kamu şoför resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.