Kamu Üniversitesi 11 Sözleşmeli Personel Alımı Açıkladı

Kamu Üniversitesi 11 Sözleşmeli Personel Alımı Açıkladı
Kamu Üniversitesi 11 Sözleşmeli Personel Alımı Açıkladı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi tarafından yayımlanan ilana göre alınacak 11 personelin 5 Tekniker, 5 Sağlık Teknikeri ve 1 Teknisyen olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Adaylar için son başvuru tarihi 21 Aralık 2020 tarihidir. Başvurular şahsen yapılabilecektir

Adaylarda aranan ortak nitelikler

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen şartlara haiz olmak, Sağlık Teknikeri ve Tekniker unvanlı pozisyonlara başvuracakların ön lisans düzeyinde 2020/KPSS’ye; Teknisyen unvanlı pozisyona başvuracakların ortaöğretim düzeyinde 2018/KPSS’ye girmiş olmaları, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, 657 sayılı Kanun’un 53’üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak şartları aranmaktadır.

Tekniker için aranan nitelikler (2 personel) 

İklimlendirme-Soğutma, Soğutma Tesisatçılığı, Soğutma Tesisatı, Soğutma ve Havalandırma, İklimlendirme Teknolojisi, İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi ön lisans programlarının birinden mezun olmak, Alanında en az 2 (iki) yıl tecrübe sahibi olduğunu belgelendirmek. (SGK hizmet dökümü ve çalışmış olduğu Kurum/Firmadan alınan onaylı belge) ve KPSSP93 puanı olmak şartları aranmaktadır.

Tekniker için aranan nitelikler (1 personel) 

Elektrik, Elektrik Teknolojisi, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Elektronik Teknolojisi, Elektrik ve Elektronik Teknolojisi, Elektrik-Elektronik Teknikerliği ön lisans programlarının birinden mezun olmak, Alanında en az 2 (iki) yıl tecrübe sahibi olduğunu belgelendirmek. (SGK hizmet dökümü ve çalışmış olduğu Kurum/Firmadan alınan onaylı belge) ve KPSSP93 puanı olmak şartları aranmaktadır.

Tekniker için aranan nitelikler (1 personel) 

Makine, Bilgisayar Destekli Makine, Mekatronik ön lisans programlarının birinden mezun olmak, Alanında en az 2 (iki) yıl tecrübe sahibi olduğunu belgelendirmek. (SGK hizmet dökümü ve çalışmış olduğu Kurum/Firmadan alınan onaylı belge) ve KPSSP93 puanı olmak şartları aranmaktadır.

Tekniker için aranan nitelikler (1 personel) 

Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama ön lisans programlarının birinden mezun olmak, Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri veya sağlık alanında kullanılan bilgi yönetim sistemleri alanında en az 2 (iki) yıl tecrübe sahibi olduğunu belgelendirmek (SGK hizmet dökümü ve çalışmış olduğu Kurum/Firmadan alınan onaylı belge) ve KPSSP93 puanı olmak şartları aranmaktadır.

Tekniker için aranan nitelikler (4 personel) 

Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri ön lisans programlarının birinden mezun olmak şartları aranmaktadır.

Sağlık Teknikeri için aranan nitelikler (1 personel) 

Diş Protez, Diş Protez Teknikerliği, Diş Protez Teknolojisi ön lisans programlarının birinden mezun olmak, Alanında en az 2 (iki) yıl tecrübe sahibi olduğunu belgelendirmek (SGK hizmet dökümü ve çalışmış olduğu Kurum/Firmadan alınan onaylı belge) ve KPSSP93 puanı olmak şartları aranmaktadır.

Teknisyen için aranan nitelikler (1 personel) 

Ortaöğretim Kurumlarının Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanı ve Dallarından mezun olmak, Alanında en az 2 (iki) yıl tecrübe sahibi olduğunu belgelendirmek (SGK hizmet dökümü ve çalışmış olduğu Kurum/Firmadan alınan onaylı belge) ve KPSSP94 puanı olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Başvuru Formu (Kurum web adresinden temin edilebilir.), Diploma veya mezuniyet belgesi (e-Devlet’ten barkodlu belge oluşturularak alınabilir, Diğer türlü ibraz edilecek diploma veya mezuniyet belgesinin aslı mutlaka idare tarafından görülecek ve fotokopisi alınacaktır.), Nüfus cüzdanı örneği (aslı idarece görülecektir), 2 adet vesikalık fotoğraf (1 tanesi başvuru formuna eklenecektir), Erkek adaylar için askerlik durum belgesi (e-Devlet’ten barkodlu belge oluşturularak alınabilir), Adli sicil kaydı (e-Devlet’ten barkodlu belge oluşturularak alınabilir), Ön lisans düzeyindeki başvurular için 2020/KPSS, Ortaöğretim düzeyindeki başvurular için 2018/KPSS Sonuç Belgesi, İstenen Alanlar İçin Tecrübeli Olduğunu Gösterir Belge (SGK hizmet dökümü ve çalışmış olduğu Kurum/Firmadan alınan onaylı belge) ve Vardiyalı sistemde çalışmalarına engel olmadığına ilişkin sağlık raporu istenmektedir.

Başvuru kılavuzu.

Kamu Üniversitesi 11 Sözleşmeli Personel Alımı Açıkladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın