Kamu Üniversitesi KPSS Şartsız 19 Güvenlik-Temizlik Alımı İŞKUR’da

Kamu Üniversitesi KPSS Şartsız 19 Güvenlik-Temizlik Alımı İŞKUR’da

Kamu Üniversitesi tarafından İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana göre sürekli işçi kadrosunda en az ilkokul mezunlardan toplamda 19 personel alımı yapılacağı duyuruldu.

İŞKUR’da yayımlanan ilanda Erciyes Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 14 Güvenlik Görevlisi ve 5 Temizlik Görevlisi alımı yapılacağı belirtiliyor.

Güvenlik Görevlisi için aranan şartlar

En an İlköğretim mezunu olmak, 18 ila 31 yaş arasında olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak, Erkek adaylar için; Askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak, Vardiyalı veya dönüşümlü çalışmaya engel durumu olmamak, Yasaya uygun özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak ve Kayseri İli Melikgazi, Kocasinan, Talas ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Temizlik görevlisi için aranan şartlar

En an İlköğretim mezunu olmak, Kadın olmak, 18 ila 31 yaş arasında olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak ve Kayseri İli Melikgazi, Kocasinan, Talas ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Başvuruda istenen belgeler

Başvuru Dilekçesi, Başvuru Formu, Nüfus Cüzdan Fotokopisi (onaylı ya da aslı getirildiğinde onay yapılacaktır), Devlet Sistemi üzerinden alınan Adli Sicil Kaydı Diploma veya geçici mezuniyet belgesinin fotokopisi (e-devlet çıktısı, onaylı ya da aslı getirildiğinde onay yapılacaktır), Fotoğraf (4 adet), Erkek adaylar için askerlik durum belgesi fotokopisi (e-devlet çıktısı, onaylı ya da aslı getirildiğinde onay yapılacaktır), Güvelik Görevlileri için; güvenlik kimlik kartı fotokopisi (onaylı ya da aslı getirildiğinde onay yapılacaktır) Sağlık Raporu (Sınav sonucunda başarılı olan adaylardan istenecektir) belgeleri istenmektedir.

Adaylar için kura çekimi 6 Ağustos 2020 tarihinde 09:00 – 10:00 saatleri arasında Erciyes Üniversitesi Konferans Salonunda yapılacaktır.

Adaylar için son müracaat tarihi 27 Temmuz 2020’dir.

Temizlik görevlisi için İŞKUR ilan numaraları 00005596819 ve 00005597401’dir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.