Karabük Üniversitesi Güvenlik, Temizlik, Teknisyen, Şoför 64 Personel Alımı Yapacak!

Karabük Üniversitesi Güvenlik, Temizlik, Teknisyen, Şoför 64 Personel Alımı Yapacak!

Karabük Üniversitesi 64 personel alımı yapacak. Üniversite duyuruyu Resmi Gazete'de yayımladı. Karabük Üniversitesi 4 farklı kadroda personel alımı ilanı başvurularını başlattı. Son başvuru tarihiyse jet hızıyla açıklandı.

Devlet üniversitelerinden birisi olan Karabük Üniversitesi 64 personel memur alımı duyurusunu bu gece yayımladı. Üniversitenin yayımladığı duyuru ile Lise Önlisans Lisans mezunlarından 64 memur alımı gerçekleştirilecek.

Karabük Üniversitesi Taban Puansız Memur Alımı

Üniversite memur personel alımında Lisans düzeyi için KPSSP3, Ön lisans düzeyi için KPSSP93 ve ortaöğretim düzeyi için KPSSP94 puanı esas alınacağı belirtildi. P3 P93 P94 puanlarında taban puan şartı aranmayacak.

Kontenjanlar Açıklandı

  • 22 destek personeli (temizlik görevlisi, şoför...) ,
  • 18 güvenlik görevlisi,
  • 20 büro personeli,
  • 4 teknisyen alımı olacak.

karabuk-universitesi-64-personel-alimi-ilani.jpgkarabuk-universitesi-64-personel-alimi-ilani-001.jpgkarabuk-universitesi-64-personel-alimi-ilani-002.jpgkarabuk-universitesi-64-personel-alimi-ilani-003.jpgkarabuk-universitesi-64-personel-alimi-ilani-004.jpgkarabuk-universitesi-64-personel-alimi-ilani-005.jpgkarabuk-universitesi-64-personel-alimi-ilani-006.jpg

Başvuru Başlangıç : 14/02/2022 (Mesai Başlangıcı)
Başvuru Bitiş : 28/02/2022 (Mesai Bitimi)
Başvuru Adresi : basvuru.karabuk.edu.tr

Adaylar basvuru.karabuk.edu.tr adresinden “e-devlet ile giriş” veya “yeni kullanıcı” butonu kullanarak online olarak yapacaklardır. Süresi içerisinde yapılmayan, eksik belge ile yapılan, nitelikleri uygun olmayan adayların başvuruları ile faks, şahsen veya posta yolu ile yapılacak başvurular işleme alınmayacaktır.

Genel Başvuru Şartları

1- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin (A) bendinde belirtilen şartları taşımak,
2- Tercih edilecek pozisyon için aranan nitelikleri taşıyor olmak,
3- 2020 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak. Lisans düzeyi için KPSSP3, Ön lisans düzeyi için KPSSP93 ve ortaöğretim düzeyi için KPSSP94 puanı esas alınacaktır. Adayların KPSS puanının, başvurduğu ilanın KPSS puan türüne uygun olması gerekmektedir.
4- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
5- Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin "Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler." hükmüne uygun olması gerekmektedir.
6- Herhangi bir sebeple kamu görevinden çıkarılmamış olmak.
7- Askerlikle ilişiği bulunmamak.

Karabük Üniversitesi Taban Puansız Memur Alımı kılavuzu için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.