Karamanlı Belediyesi 11 İşçi Alıyor

Karamanlı Belediyesi 11 İşçi Alıyor

Karamanlı Belediyesi Karbel Ltd. Şti. tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 11 personelin Büro Görevlisi, Kaynakçı ve 5 Beden İşçisi olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Burdur İli Karamanlı Belediyesi Karbel Ltd. Şti. yaptığı açıklamada alınacak 11 personelin 1 Büro Görevlisi, 1 Kaynakçı ve 9 Beden İşçisi olarak kurum bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

Beden İşçisi için aranan nitelikler (5 personel)

Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek bedensel zihinsel rahatsızlığı bulunmamak, A2 – B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve Karamanlı İlçesinde İkamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Beden İşçisi için aranan nitelikler (4 personel)

Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek bedensel zihinsel rahatsızlığı bulunmamak, Vardiyalı sistemde çalışabilmek ve Karamanlı İlçesinde İkamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Büro Görevlisi için aranan nitelikler

Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek bedensel zihinsel rahatsızlığı bulunmamak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve Karamanlı İlçesinde İkamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Kaynakçı (Oksijen - Elektrik) için aranan nitelikler

Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek bedensel zihinsel rahatsızlığı bulunmamak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak (Aktif araç kullanabiliyor olmak) ve Karamanlı İlçesinde İkamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Nüfus cüzdan fotokopisi, 5 adet vesikalık fotoğraf, Vukuatlı nüfus kayıt örneği, İkametgah belgesi, Adli sicil belgesi, Sağlık raporu, Aile bildirim formu ve Diploma fotokopisi istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 17 Nisan 2020’dir.

Daha detaylı bilgi ve başvuru kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.