Karesi Belediye Başkanlığı Makam Şoförü Alımı Yapacak

Karesi Belediye Başkanlığı Makam Şoförü Alımı Yapacak
Karesi Belediye Başkanlığı Makam Şoförü Alımı Yapacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balıkesir ili Karesi Belediye Başkanlığı alınacak personelin Makam Şoförü olarak görevlendirileceği belirtiliyor.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya İŞKUR internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

Adaylarda aranan genel nitelikler

En az ve en fazla Lise ve Dengi okul mezunu olmak, En az 10 yıllık B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, SRC2, SRC4 Mesleki Yeterlilik  ve Psikoteknik değerlendirme belgelerine  sahip olmak, Profesyonel Sürüş Teknikleri Eğitimi almış olmak, Güvenli ve Defansif Sürüş Teknikleri Eğitimi almış olmak, Anti Terör Sürüş Teknikleri Eğitimi almış olmak, İleri Sürüş Teknikleri Eğitimi almış olmak, Vip Makam Şoförlüğü Eğitimi almış olmak, Uykusuzluk ve Yorgunlukla Mücadele Teknikleri Eğitimi almış olmak, Protokol Karşılama Teknikleri Eğitimi almış olmak, Yukarıda bahsedilen sürücülük eğitimlerinden alınmış belgelere sahip olmak ve Askerlikle ilişiği olmamak ve Karesi ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Lise diploması veya mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi, En az 10 yıllık B sınıfı sürücü belgesi aslı ve fotokopisi, SRC2, SRC4 Mesleki Yeterlilik ve Psikoteknik değerlendirme belgeleri aslı ve fotokopisi, Yukarıda sayılan eğitimlerin başarıyla bitirildiğini gösteren ve yetkili kurumlardan alınmış belge/sertifikaların aslı ve fotokopisi ve Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge istenmektedir.

Aday alımı kura ve sözlü mülakat ile yapılacak olup kura 17 Şubat 2020 14:00 – 15:00 saatleri arasında Karesi Belediye Başkanlığı’nda yapılacaktır. Mülakat 18 Şubat 2020 saat 14:00’de aynı yerde yapılacaktır

Adaylar için son başvuru tarihi 11 Şubat 2020’dir.

Adaylar için belge teslimi 14 Şubat 2020 tarihidir.

Adaylar için İŞKUR ilan numaraları 00005395146’dır.

Karesi Belediye Başkanlığı Makam Şoförü Alımı Yapacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın