Kırklareli Üniversitesi 15 Temizlik İşçisi Alımı

Kırklareli Üniversitesi 15 Temizlik İşçisi Alımı
Kırklareli Üniversitesi 15 Temizlik İşçisi Alımı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kırklareli Üniversitesi yaptığı açıklamada alınacak 15 personelin 2 Engelli, 2 Eski Hükümlü ve 11 Normal statüde daimi kadroda Temizlik Görevlisi olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Adaylarda aranan genel şartlar

Türk Vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Milli Güvenlik Kurulunca Devletin Millî güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara ya da terör örgütlerine üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak, Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış, bu örgütlere yardım etmemiş, kamu imkan ve kaynaklarını bu örgütleri desteklemeye yönelik kullanmamış ya da kullandırmamış, bu örgütlerin propagandasını yapmamış olmak, Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Askerlik ile ilişiği olmamak (fiilen yapmış, muaf veya tecilli olmak), Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak ve İhtiyaç haline vardiyalı çalışabilecek olmak şartları aranmaktadır.

Temizlik Görevlisi için aranan nitelikler (Normal Statü 11 personel)

18 – 35 yaş arasında olmak, En az Lise ve dengi okul en fazla Lisans mezunu olmak, Görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak ve Kırklareli merkezde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Temizlik Görevlisi için aranan nitelikler (Engelli Statü 2 personel)

18 – 35 yaş arasında olmak, En az Lise ve dengi okul en fazla Lisans mezunu olmak, Engelli Sağlık Kurulu Raporu ile en az %40 engelli olduğunu belgelendirmek, Durumlarını ilgili mevzuatına göre yetkili sağlık kuruluşlarından alınan engelliler için sağlık kurulu raporuyla belgelendirmeleri, ve Kırklareli merkezde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Temizlik Görevlisi için aranan nitelikler (Eski Hükümlü Statü 2 personel)

18 – 35 yaş arasında olmak, En az Lise ve dengi okul en fazla Lisans mezunu olmak, Görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak, İlgili mevzuatlarda tanımlandığı şekilde terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan olmak ve bunu belgelendirmek ve Kırklareli merkezde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylar için son başvuru tarihi 20 Mayıs 2020’dir.

Adaylar için kura çekimi 2 Haziran 2020 tarihinde Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğünde yapılacaktır.

Kura sonucunda sınava katılmaya hak kazananlara; Üniversite Sınav Kurulunca sadece sözlü sınav yöntemi ile sınav yapılacaktır. Sınav sonucu belirlenen açık iş sayısı kadar asıl ve aynı sayıda yedek aday listesi Üniversite internet sayfasında ilan edilecek olup, adaylara yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Adaylar başvurularını Kırklareli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne veya İŞKUR internet sayfasında yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu.

Kırklareli Üniversitesi 15 Temizlik İşçisi Alımı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın