Kıyı Emniyet Müdürlüğü 81 İlden 36 Sürekli Personel Alımları

Kıyı Emniyet Müdürlüğü 81 İlden 36 Sürekli Personel Alımları
Kıyı Emniyet Müdürlüğü 81 İlden 36 Sürekli Personel Alımları
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kıyı Emniyet Müdürlüğünün yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı farklı unvanlarda 36 daimi personel alımı gerçekleştirileceği belirtildi.

Başvuru Şekli Ve Yeri

Başvuru yapmak isteyen adaylar Haberimizde yer alan başvuru şartları altında yer alan İŞKUR iş ilan numaraları ile İŞKUR iş ilanlar resmi sitesi üzerinden arama yaparak başvurularını gerçekleştireceklerdir.

Başvuru yapma tarihleri ise başvurular bu gün başlamış olup başvurular 19 Mart 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştire bileceklerdir.

Alımı Yapılacak Unvanlar, Şartlar Ve İlan Numarası

10 Deniz Trafik Operatörü: Düzgün ve akıcı konuştuğunu hastaneden alınmış belge, Uzak yol Kaptanı yeterlik belgesine, en az bir yıl kaptanlık yaptığını deniz hizmet belgesi ile belgeleme, Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) en az 60 puan almak, Denizcilik İngilizcesi sınavından en az 75 puan almış veya kılavuz kaptan yeterliği ile fiili olarak herhangi bir kılavuzluk teşkilatında kılavuz kaptan olarak çalışıyor olma şartları ile alım gerçekleştirilecektir.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için İŞKUR İş ilan numarası ise 00005930332.

6 Uzak yol ikinci Mühendisi: En az Uzak yol 2.Mühendis yeterliliğine sahip olma, her türlü güncel ve uluslararası kuralların gerektirdiği belgelere sahip olma, 41 yaşından gün almamış olma şartları ile 6 personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için İŞKUR İş ilan numarası ise 00005930358.

4 Uzak Yol Birinci Zabiti: En az Uzak yol 1. Zabiti yeterliliğine sahip olma, her türlü güncel ve uluslararası kuralların gerektirdiği belgelere sahip olma, 41 yaşından gün almamış olma şartları ile alım yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için İŞKUR İş ilan numarası ise 00005930414.

13 Büro Memur: Geçerliliği devam eden (A) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesine sahip olma, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı olmak ve sorumluluk alabilmek. Office programlarını kullana bilmek, 36 yaşından gün almamış olma şartları aranmaktadır.

2 kişilik kadroya başvuru yapmak isteyen adaylar için İŞKUR İş ilan numarası ise 00005930547.

4 kişilik kadroya başvuru yapmak isteyen adaylar için İŞKUR İş ilan numarası ise 00005930455.

7 kişilik kadroya başvuru yapmak isteyen adaylar için İŞKUR İş ilan numarası ise 00005930468.

1 Diğer Mühendisler: Çevre Yönetim Sistemi Temel Eğitimi Sertifikasına sahip olma, Analitik düşünebilen, Office programlarını kullana bilmek, 36 yaşından gün almamış olma şartları aranmaktadır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için İŞKUR İş ilan numarası ise 00005930510.

2 Elektronik Ve Haberleşme Mühendisi: Sayısal Radyo Kullana bilme, Sistem Konfigürasyonu yapa bilme, Frekans, Band aralıkları ve dalga boyu hesapları yapabilme, Provokasyon yayınlarına hakim olan,  Haberleşme Cihazlarını kullanabilme, Bakım şemalarını takip edebilme, Anten ve anten yeri analizi yapabilme, 36 yaşından gün almamış olma şartları aranmaktadır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için İŞKUR İş ilan numarası ise 00005931373.

Kıyı Emniyet Müdürlüğü 81 İlden 36 Sürekli Personel Alımları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın