Kocaeli Üniversitesi 256 Sözleşmeli Personel Alımı

Kocaeli Üniversitesi 256 Sözleşmeli Personel Alımı

Kocaeli Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 256 personelin Hemşire, Sağlık Fizikçisi, Eczacı, Fizyoterapist, Sağlık Teknikeri, Laborant, Röntgen Teknisyeni ve Diğer Sağlık Personeli olarak Üniversite bünyesinde istihdam edilecektir.

Kocaeli Üniversitesi yaptığı açıklamada alınacak 256 personelin sözleşmeli kadroda personelin Hemşire, Sağlık Fizikçisi, Eczacı, Fizyoterapist, Sağlık Teknikeri, Laborant, Röntgen Teknisyeni ve Diğer Sağlık Personeli olarak Üniversite Hastanesinde görevlendirileceğini belirtti.

Adaylarda aranan nitelikler

657 sayılı Kanununun 48 inci maddesindeki genel şartları taşımak, Türk vatandaşı olmak, Affa uğramış olsalar bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (yapmış, muaf veya tecilli olmak), 657 Sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak, Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılmamış olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru şekli, yeri ve zamanı

Adaylar ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı tarihten (20 Mayıs 2020) itibaren 15 gün içinde üniversite internet adresinden online olarak başvuru yapacaklardır.

Şahsen ve posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir

Başvuruda istenen belgeler

1 adet fotoğraf, Başvuru formu, 2018 KPSS sonuç belgesi fotokopisi, Nüfus cüzdan fotokopisi, Diploma önlü arkalı fotokopisi, Erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve Eğitim, Sertifika veya çalışma belgesi istenmektedir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.