Koçarlı Belediyesi 6 İşçi Alacak

Koçarlı Belediyesi 6 İşçi Alacak

Koçarlı Belediyesi Menderes Gıda Tur. Eğlence San. Ve Tic. A.Ş. tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 6 personelin Şoför, Ekmek Ustası, Pasacı, Beden İşçisi ve Ekmek Satış Elemanı olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Aydın İli Koçarlı Belediyesi Menderes Gıda Tur. Eğlence San. Ve Tic. A.Ş. yaptığı açıklamada alınacak 6 personelin 2 Şoför, 1 Ekmek Ustası, 1 Pasacı, 1 Beden İşçisi ve 1 Ekmek Satış Elemanı olarak kurum bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.     

Şoför (Yük taşıma) için aranan nitelikler

En az İlkokul mezunu olmak, Affa uğramış olsalar bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Her hangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak, Aydın il ve ilçelerinde en az 6 ay boyunca ikamet ediyor olmak, Sabıka kaydı olmamak,  Erkek olmak ve Tercihen SRC4 ve Psikoteknik belgesine sahip olmak şartları aranmaktadır.

Ekmek Ustası, Pasacı, Beden İşçisi ve Ekmek Satış Elemanı için aranan nitelikler

En az İlkokul mezunu olmak, Affa uğramış olsalar bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Her hangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak, Aydın il ve ilçelerinde en az 6 ay boyunca ikamet ediyor olmak, Sabıka kaydı olmamak ve Erkek olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Nüfus cüzdan fotokopisi, Diploma fotokopisi, Sabıka kaydı, Aile nüfus kayır örneği, Eğitim Sertifkaları ve 1 Adet fotoğraf istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 30 Mart 2020’dir.

Daha detaylı bilgiye başvuru kılavuzundan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.