Konakkuran Belediyesi 1 İşçi Alımı

Konakkuran Belediyesi 1 İşçi Alımı
Konakkuran Belediyesi 1 İşçi Alımı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Muş İli Malazgirt İlçesi Konakkuran Belediyesi alınacak 1 işçinin Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) personeli olarak istihdam edileceğini belirtiyor.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya İŞKUR resmi internet adresi üzerinden TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

Adaylarda aranan şartlar

Türk Vatandaşı olmak, 18 Yaşını Tamamlamış olmak (17 Ocak 2002 ve sonrası), Askerlikle ilişiği olmamak,(Erkek adaylar için), Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Belirli suçlardan mahkum olmamak, Terör Örgütüne ( FETÖ-PDY,PKK,  PYD, YPG, KCK ….. vb. ) üyeliği irtibatı ve iltisağı bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak, Yaptırılacak Arşiv Araştırması olumlu sonuçlanmak şartları aranmaktadır.

Adaylarda aranan nitelikler

Adayların en az ilköğretim en fazla lise ve Dengi okul mezunu olmaları, 18 yaşını doldurmuş (17 Ocak 2002 ve sonrasında doğanlar) olmaları, MEB onaylı katı ve sıvı yakıtlı kalorifer ateşcisi sertifikasına sahip olmaları, tercihen Malazgirt ilçesinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Alınacak adaylar 5 ay 29 gün süreyle istihdam edilecektir.

Aday alımları kura çekimi ile yapılacaktır.

Kura çekimi 27 Ocak 2020 tarihinde 09:00 – 18:00 saatleri arasında Konakkuran Belediyesi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Adaylar için son müracaat tarihi 17 Ocak 2020’dir.

Adaylar için İŞKUR ilan  numarası 00005349229’dur.

Konakkuran Belediyesi 1 İşçi Alımı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın