Konya Belediyesi 5033 TL Maaş İle Kadrolu Şoför Alımı İlanı

Konya Belediyesi 5033 TL Maaş İle Kadrolu Şoför Alımı İlanı

Kadrolu şoför alımı ilanları kapsamında resmi açıklamaları yapılmış olan bilgilerde Konya büyükşehir belediyesi birimlerinde çalıştırılmak için 4 otobüs şoförü alımı yapılacak.

Konya işçi alımı ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin otobüs kullanabilir belgesine sahip olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.


KADROLU BELEDYE ŞOFÖR ALIMI BİLGİLERİ


Konevi eleman alımı son başvuru tarihi 26.11.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işlemleri belediyenin personel daire başkanlığına şahsen yapılacaktır.

 

otobus-sofor.jpg

 


KONYA BELEDİYESİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Belediye personel alımları için tüm adayların 26 yaş ile 48 yaş arasında olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, aracı sürüş esnasında trafik kurallarına uygun olarak sürmesi ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin en az ilkokul mezunu olması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları, bütün kişilerin sorumlu olduğu aracı periyodik bakımlarını takip etmek ve bakıma götürmesi ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Daimi şoför alımı için görev almak isteyenlerin Konya il sınırları içinde ikamet ediyor olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, kullanmakta olduğu aracın temizliğini yapması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Çalışmak isteyen vatandaşların ehliyetine madde kullanmı nedeni ile işlem yapılmamış olması, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması, ceza puanından dolayı ehliyetine el konulmamış olması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.