Konya Büyükşehir Belediyesi 25 Personel Alacak

Konya Büyükşehir Belediyesi 25 Personel Alacak

İŞKUR üzerinden kurumlara ve belediye başkanlıklarına kamu personel, sözleşmeli personeli, daimi personel alımları yapılmaya devam ediyor. Yayınlanan Konya belediyesi ilanına göre su ve kanalizasyon idaresi 25 personel alacak

Konya Büyükşehir Belediyesi Bünyesinde çalışmak üzere 6 farklı unvanda İŞKUR aracılığı ile 25 personel alım gerçekleştirilecek.

Son başvuru tarihleri

Başvuru yapmak isteyen adaylar en geç 17 Şubat 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştire bileceklerdir.

Başvuru yapmak isteyen adaylar başvuru kılavuzunda yer alan adrese mail atarak başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

İstenilen belgeleri JPG veya PDF formatı ile yapabileceklerdir.

Adaylarda Aranan Özel Şartlar

Programcı: Meslek Yüksekokulunun programcılık bölümünden mezun olma şartı ile 14 kişi alınacaktır.

Şirket Personeli: Üniversitelerin İnsan kaynakları yönetimi iktisat, işletme, Kamu Yönetimi, Psikoloji, sosyoloji, tarih ve edebiyat bölümü mezunu olma şartları ile 5 Şirket Personeli alımı yapılacaktır.

Bilgisayar Mühendisi:  SİBER Güvenlik, Sanallaştırma, Sunucu Kurma, Ağ yönetme gibi işlerde tecrübeli olma şartları ile 2 bilgisayar mühendisi alımı gerçekleştirilecek.

Bilgisayar teknikeri: Yüksekokulunun bilgisayar teknolojileri bölümünden mezun olma şartı ile 1 bilgisayar teknikeri alımı yapılacak.

İnşaat Mühendisi: Su, Kanal ve arıtma tesisleri ile ilgili işlerde 2 yıllık tecrübeye sahip olma şartları ile 1 personel aranmaktadır.

Başvuruda Gerekli Belgeler

Nüfus Cüzdanı, Adli sicil kaydı, Diploma veya mezuniyet belgesi, Müracaat koşullarında belirtilen pozisyonların herhangi birinden en az 6 ay çalıştığını gösteren belge, Askerlik durum belgesi, İkametgah belgesi, sertifika.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.