KPSS 60 8 Zabıta Ve İtfaiye Eri Alımları Resmi Gazete’ de

KPSS 60 8 Zabıta Ve İtfaiye Eri Alımları Resmi Gazete’ de

2021 Yılı personel alımları kapsamında ilanlar yayınlanmaya ve personel alımları yapılmaya devam ediliyor. Karabük Safranbolu Belediyesi başkanlığının yayınlamış olduğu ilana 4 Zabıta memuru ve 4 İtfaiye Eri alımı gerçekleştirilecektir. İlan resmi gazeted

Karabük Safranbolu Belediyesi başkanlığının yayınlamış olduğu ilana göre belediye başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 2020 Yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından En Az 60 Puan almış olma şartları ile 4 Adet zabıta eri alımı ve 4 adet İtfaiye eri alımı yapılacağı ilan edildi.

İlana başvuru yapacak adaylar için ortalama 4100 TL Maaş ile istihdam edileceği duyuruldu.

Adaylarda Aranan Başvuru Genel Şartları

T.C vatandaşı olma, Kamusal haklarından mahrum olmama, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış veya mahkûm olmamış olma,  Erkek adayların askerlik ile ilişiği bulunmama, görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya zihinsel engeli bulunmama, Başvuru kılavuzunda yer alan tabloda aranan özel şartları taşıma ve hangi kadroya başvuru yapacağına dair dilekçe verme şartları ile 8 personel alımı yapılacaktır.

Başvurular Ne Zaman?

İlana başvuru yapacak adaylar için başvurular 24 Nisan 2021 tarihinde saat 08.00 da başlayacak olup en geç 30 Nisan 2021 tarihine saat 17.00 kadar mesai saatleri içerisinde başvurularını gerçekleştire bileceklerdir.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Adaylar Başvuru kılavuzunda yer alan istenilen belgeler ile birlikte Yeni Mahalle Sadri Artunç Caddesi Belediye İş Merkezi Kat:6 Safranbolu Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Başvurular şahsen yapılacak olup, posta veya diğer şekillerle yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

İlan metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.