KPSS 60 Kamuya 16 Memur Alımı

KPSS 60 Kamuya 16 Memur Alımı

Belediye Başkanlığının yayınlamış olduğu ilana göre bünyesine 14 memur alımı yapılacak. Yerel yönetimler sayfasında yapılan açıklamaya göre farklı unvanlarda 14 memur alımı gerçekleştirilecek.

Şırnak Belediye Başkanlığının yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 farklı unvanlarda 14 memur alımı yapılacak. Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak unvanlar 2 Zabıta Memuru ve 12 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı yapılacağı belirtildi.

Başvuru Şekli

Başvuru yapacak adaylar 8 Mart 2021 Tarihi ile 12 mart 2021 tarihleri arasında Şahsen veya iadeli taahütlü posta yolu ile Şırnak Belediyesi Merkez/ŞIRNAK adresine gönderilebilecektir (Geciken postalardan Belediye sorumlu olmayacaktır).

Zabıtalık kadrosuna başvuru yapacak adaylar şahsen başvurularını yapacaktır. Belirtilen Tarihler arasında boy ve kilo yapılması için Şırnak Belediye Başkanlığı yazı işleri müdürlüğüne şahsen yapılacaktır.

Adaylarda Aranan Şartlar

T.C vatandaşı olma, Kamusal haklarından mahrum olmama, TCK da belirtilen suçlardan ceza almama veya mahkum olmama, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, Görevini yapmasına engel bir zihinsel veya bedensel engeli bulunmama, Başvuru yapacak adaylar için başvuru yapacağı unvana dair gereken tüm şartlara sahip olma, MEB tarafından onaylı bilgisayar işletmeni belgesine sahip olma, KPSS en az 60 puan alma.

Başvuru yapacak adaylar için başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.