KPSS 60 Puan Peyzaj Mimar Alımı İş İlanları

KPSS 60 Puan Peyzaj Mimar Alımı İş İlanları

Belediye başkanlığı kamu personeli Peyzaj Mimar alımı için iş ilanları yayınlandı. İş ilanı bilgileri içeriğinde Kütahya Gediz Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere kpss 60 Puan ile 1 Peyzaj Mimar alımı yapacak.

KPSS 60 Puan Peyzaj Mimar Alımı İş İlanları

Kütahya Gediz Belediyesi 1 Peyzaj Mimar alımı ilanı için başvuracak olan bütün adayların www.gediz.bel.tr sitesinden başvuru formunu indirip doldurmaları ve üniversitelerin lisans düzeyinde eğitim veren Peyzaj mimarlık bölümlerinden mezun olması gerekiyor.


BAŞVURU BİLGİLERİ


Kütahya Gediz Belediyesi 1 Peyzaj Mimar alımı ilanı son başvuru tarihi 30.7.2021 olarak açıklanmıştır.

Kütahya Gediz Belediyesi 1 Peyzaj Mimar alımı ilanı için başvuru yapmak isteyen kişilerin kurumun adresine şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.


BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ


1. Peyzaj mimarı alımı Gediz başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Peyzaj mimarı alımı Gediz ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Peyzaj mimarı alımı Gediz yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

 

kutahya1.jpg


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER


1. Peyzaj mimarı alımı Gediz resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Peyzaj mimarı alımı Gediz ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.