KPSS 60 Tekirdağ Büyükşehir 100 Zabıta-İtfaiye Alım İlanı

KPSS 60 Tekirdağ Büyükşehir 100 Zabıta-İtfaiye Alım İlanı
KPSS 60 Tekirdağ Büyükşehir 100 Zabıta-İtfaiye Alım İlanı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tekirdağ büyükşehir belediye başkanlığı bünyesinde lk defa atanmak üzere istenilen belgelerin ve şartların yerine getirilmesi ile 50 adet zabıta memuru ve 50 itfaiye eri alımı yapılacak.

Adaylarda aranan şartlar

T.C. vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanunu’nun 53üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile belirli mahkûm olmamak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmama, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak şartları aranmaktadır.

Adaylarda Aranan Özel Şartlar

KPSS en az 60 puan almış olma, Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlardan disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmama, erkeklerde en az 1.70 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olma, boyun1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında 10 kilogramdan fazla fark bulunmaması,  en az C Sınıfı sürücü belgesine sahip olma şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli Ve Yeri

İstenilen belgelerin ve şartların yerine getiren adaylar boy ve kilo ölçümü yapmak üzere Yüzüncü Yıl Mahallesi İtfaiye Sokak No:1 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ adresindeki Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı içinde bulunan başvuru masasına şahsen müracaat ederek başvurular yapılacaktır.

İlan metni.

KPSS 60 Tekirdağ Büyükşehir 100 Zabıta-İtfaiye Alım İlanı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın