KPSS 75 Puan İle Bilgisayar İşletmeni Alımı

KPSS 75 Puan İle Bilgisayar İşletmeni Alımı
KPSS 75 Puan İle Bilgisayar İşletmeni Alımı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yayınlanmış olan ilanlarda Mersin su ve kanalizasyon idaresi Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak erkek ve kadın adayların üniversitelerin büro yönetimi ve sekreterlik ve kamu yönetimi gibi bölümlerinden mezun olması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Mersin su ve kanalizasyon idaresi 5 adet Bilgisayar İşletmeni alımı ilanı son başvuru tarihi 06.08.2021 olarak bildirilmiştir.

Mersin su ve kanalizasyon idaresi 5 adet Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı olan adrese başvuru yapmanız gerekiyor.

Zeytinlibahçe caddesi No. 99 Akdeniz – Mersin

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Mersin su ve kanalizasyon bilgisayar işletmeni yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Mersin su ve kanalizasyon bilgisayar işletmeni ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Mersin su ve kanalizasyon bilgisayar işletmeni yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

 

mersin1.jpg

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Mersin su ve kanalizasyon bilgisayar işletmeni duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Mersin su ve kanalizasyon bilgisayar işletmeni ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Mersin su ve kanalizasyon bilgisayar işletmeni yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

KPSS 75 Puan İle Bilgisayar İşletmeni Alımı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın