KPSS İstenmeden Kamu Kurumuna Personel Alımı Yapılacak

KPSS İstenmeden Kamu Kurumuna Personel Alımı Yapılacak

Kamu kurumu personel alımı yapılması amacı ile yayınlanmış memur alımı ilanları kapsamında İzmir Büyükşehir belediyesi birimlerine mimar alımı yapılacak.

İzmir belediyesi tarafından yayınlanmış olan kamu memur alımı ilanları için başvurmak isteyenlerin 18 yaşından büyük olmaları gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


İzmir işçi alımı için son başvuru tarihi 13.10.2021 olarak açıklandı.

İş başvurusu işlemleri aşağıda yazılı bulunan mail adresine özgeçmiş yollanarak yapılması gerekmekte.

basvuru@izelman.com.tr


Başvuru Şartları Nedir?


İzmir kamu personeli alımı ilanları için görev yapmak isteyenlerin İdarenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda çalışmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

KPSS siz memur alımı için çalışacakların eğitim programları alanında yetkin ve sertifika sahibi olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

2021 memur alımı için izelman tarafından yayınlanan ilanlara başvuru yapacakların karşılaşılması beklenen risklerin tanımlanması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

KPSS iş ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin eğitim teknolojilerini etkin kullanabilmeleri ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması.

 

kpss-siz-memur-alimi.jpg

 

İlan memurlar alımları için başvuru yapmak isteyenlerin değerlendirme ve analizler gerçekleştirmeleri ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması gerekmekte.

Kamu işçi alımı için İzmir belediyesi tarafından açıklanmış bulunan personel alımları için tüm kişilerin üst yönetime iyileştirme önerileri sunabilmesi ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.