KPSS Şartsız Sosyal Hizmet Uzmanı Alımı Yapılacak

KPSS Şartsız Sosyal Hizmet Uzmanı Alımı Yapılacak

Kamu kurumuna personel alımı yapılması için yayınlanmış olan iş ilanları bilgisinde İzmir büyükşehir kurumu olan İzleman birimlerine sosyal çalışmacı alımı yapılacaktır.

İş başvurusu yapmak isteyenlerin tercihen bir yıl süre ile mesleğinde deneyim sahibi olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor.


SOSYAL HİZMET UZMANI ALIMI


Sosyal hizmetler personeli alımı için son başvuru tarihi 24.11.2021 olarak bildirildi.

Başvurular direk olarak aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmiş yollanarak yapılacaktır.

basvuru@izelman.com.tr

 

sosyal-hizmet.jpg

 


İZMİR BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


İzmir belediyesi memur alımı için tüm kişilerin üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, yürütülen çalışmaların planlanması ve yürütülmesini yapmalı ayrıca herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Kamu personel alımı için başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşların değerlendirme programına göre gerçekleştirilen faaliyetlerin yürütülmesini sağlamalı, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması ve ortaya çıkan bulguların aksiyonlarının takibinin ve kontrolünün sağlanmasını yapmalı.

Çalışmak isteyen şahısların kurum içindeki diğer birimler ile koordineli olarak çalışabilmesi, kamusal haklardan mahrum olunmaması, risk değerlendirme çalışmalarının yapılması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Görev almak isteyen adayların rutin dışı danışmanlık faaliyetlerini yapabilmeli, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, yoğun iş ortamında çalışmaya alışkın olmalı ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.