KPSS'siz Memur Alımı İlanları İle Yardım Masası Uzmanı Alınacak

KPSS'siz Memur Alımı İlanları İle Yardım Masası Uzmanı Alınacak

Kamu memur alımı ilanları ile beraber açıklanan duyurularda İstanbul büyükşehir belediyesi Belbim birimlerine personel alımı yapılacak.

Belediye memur alımı ilanları ile açıklanmış duyurular için başvuru yapacakların IT konularında tecrübeli olmaları gerekmekte.


Başvuru Bilgileri


İstanbul belediyesi işçi alımı son başvuru tarihi 15.10.2021 olarak bildirildi.

Kamu iş ilanları için Belbim alımlarına başvuru için aşağıda bulunan link üzerinden başvurmaları gerekiyor.

Başvuru İçin Tıklayınız


Başvuru Şartları


KPSS’siz memur alımı ilanları için bütün başvuru sahiplerinin Üniversitelerin teknik eğitim veren fakültelerinin lisans bölümlerinden mezun olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Güncel kamu personel alımı için çalışmak isteyenlerin en az 5 yıl IT konularında tecrübe sahibi olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve tempolu bir şekilde çalışabilmeli.

Belediye işçi alımı için çalışmak isteyen şahısların üst düzey raporlama becerisine sahip olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve ITIL süreçlerine hakim olması gerekmekte.

Belbim başvuruları için tüm adayların araştırmacı ve şirkete fayda sağlayacak çözümleri öneri olarak sunabilmeli, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve Avrupa ortak dil çerçevesi seviyesine göre en az B1 düzeyinde İngilizce bilmeleri gerekmekte.

Görev almak isteyen vatandaşların analitik düşünebilen, çözüm odaklı olan ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ayrıca dinamik olmalı ve ekip çalışmalarına uygun olması gerekmekte.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.