Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanları

Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanları

Güncel olarak yayınlanmış olan kurum dışı kamu işçi alımı ilanları bilgilerinde İstanbul belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 3 makine teknisyeni alımı yapılacak.

Kamu personel alımı kapsamında yayınlanmış olan resmi duyurularda İstanbul belediyesi kurum dışı kamu işçi alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyenlerin en az meslek lisesi mezunu olmaları gerekiyor.


Kurum dışı kamu işçi alımı ilanları başvuru bilgileri


Kurum dışı işçi alımı son başvuru tarihi 15.12.2021 olarak açıklanmıştır.

Kamu işçi alımı ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin aşağıda belirtilmiş internet sitesi üzerinde başvuru gerçekleştirmeleri gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

 

kurum-disi-isci-alimi.webp

 


İstanbul belediyesi işçi alımı başvuru şartları


İş başvurusu yapmak isteyenlerin meslek lisesi metal, makine ve motor gibi bölüm mezunu olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve kurumsal aidiyet duygusuna sahip olması gerekiyor.

Belediye personel alımı için çalışmak isteyenlerin ağır ve tehlikeli işlerde çalışmaya uygun olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı gerekiyor.

İSPER işçi alımı için başvuru düzenleyeceklerin en az 2 yıl alanında deneyim sahibi olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve araç gereçlerin genel bakımlarının yapılmasını sağlaması gerekiyor.

Bütün başvuru sahiplerinin 20-35 yaş aralığında olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmesi gerekiyor.

Görev almak amacı ile başvuru işlemlerinde bulunacak olan adayların vardiyalı olarak çalışabilmesi, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve düzenleme ve temizlik işlerinin yerine getirilmesini yapması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.