Kütahya Belediyesi 2 İşçisi Alımı Yapıyor

Kütahya Belediyesi 2 İşçisi Alımı Yapıyor

Kütahya Belediyesi SİMPAŞ A.Ş. tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 2 personelin Tıbbi Sorumlu Müdür ve Tıbbi Satış Tanıtım Elemanı olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Kütahya Belediyesi SİMPAŞ A.Ş. yaptığı açıklamada alınacak 2 personelin Tıbbi Sorumlu Müdür ve Tıbbi Satış Tanıtım Elemanı olarak kurum bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

Tıbbi Satış Tanıtım Elemanı için aranan nitelikler

En az Lisans mezunu olmak, Türk vatandaşı olmak, Kadın olmak, 20 – 35 yaş arasında olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Görevini yapmasına engel sağlık sorunu bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak, Tıbbi satış ve tanıtım elemanı sertifikasına sahip olmak ve Kütahya merkeze ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Tıbbi Sorumlu Müdür için aranan nitelikler

En az Lisans mezunu olmak, Türk vatandaşı olmak, Erkek olmak, 20 – 35 yaş arasında olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Görevini yapmasına engel sağlık sorunu bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak, Askerlikle ilgisi bulunmamak(yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, Tıbbi sorumlu müdür sertifikasına sahip olmak ve Kütahya merkeze ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Başvurular kurum internet sitesi üzerinden yapılacak olup şahsen müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Adaylar için son başvuru tarihi 12 Nisan 2020’dir.

Daha detaylı bilgiye ve başvuru kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.