Lüleburgaz Belediye Başkanlığı 15 İşçi Alımı İçin İlan Yayımlandı

Lüleburgaz Belediye Başkanlığı 15 İşçi Alımı İçin İlan Yayımlandı
Lüleburgaz Belediye Başkanlığı 15 İşçi Alımı İçin İlan Yayımlandı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kırklareli ili Lüleburgaz Belediye Başkanlığı yaptığı açıklamada alınacak 15 personelin 4 Kamyon Şoförü, 2 Traktör Şoförü ve 9 Beden İşçisi olarak belediye bünyesinde görevlendirileceğini belirtti.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya İŞKUR internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

Beden işçisi için aranan nitelikler

En az İlk Öğretim en fazla Lise ve dengi okul mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak (2 Mart 2002 ve sonrası) ve Lüleburgaz ilçesinde ikamet ediyor olmak (Tercih sebebidir) şartları aranmaktadır.

Traktör Şoförü için aranan nitelikler

En az İlk Öğretim en fazla Lise ve dengi okul mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak (2 Mart 2002 ve sonrası), B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve Lüleburgaz ilçesinde ikamet ediyor olmak (Tercih sebebidir) şartları aranmaktadır.

Kamyon Şoförü için aranan nitelikler

En az İlk Öğretim en fazla Lise ve dengi okul mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak (2 Mart 2002 ve sonrası), E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve Lüleburgaz ilçesinde ikamet ediyor olmak (Tercih sebebidir) şartları aranmaktadır.

Aday alımı kura ile yapılacak olup kura 5 Mart 2020 tarihinde 14:00 – 15:00 saatleri arasında Belediye hizmet binası 2. katta yapılacaktır

Adaylar için son başvuru tarihi 2 Mart 2020’dir.

Adaylar için İŞKUR ilan numaraları 00005420032, 0005420055 ve 00005420247’dir.

Lüleburgaz Belediye Başkanlığı 15 İşçi Alımı İçin İlan Yayımlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın