Manisa Büyükşehir Belediyesi 13 İtfaiye Eri Alımları

Manisa Büyükşehir Belediyesi 13 İtfaiye Eri Alımları

İŞKUR üzerinden kamu personeli alımı ilanları yayınlanmaya ve personel alımları yapılmaya devam ediyor. Yayınlanan son personel alımı ilanına göre Manisa Büyükşehir Belediyesi Personel alacak.

Manisa Büyükşehir Belediyesinin yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 farklı unvanda 13 adet kamu işçisi alımı gerçekleştirilecek. Başvuru yapacak  Adaylar için Alımı yapılacak unvanlar 1 adet iş makinası bakımcısı ve 12 Adet İtfaiye eri gerçekleştirileceği açıklandı.

Başvuru Şekli

Başvuru yapmak isteyen adaylar Manisa Büyükşehir İtfaiye Dairesi Başkanlığına Şahsen müracaatlarını gerçekleştirebileceklerdir.

Başvuru yapacak adaylar Başvurular 2 Nisan 2021 tarihinde başlayacak olup 5 Nisan 2021 tarihinde sona erecektir.

Adaylarda aranan Şartlar

Makine Bakımcısı: T.C vatandaşı olma, İtfaiye Araçları tamir ve Teknik bakımı üzerine en az üç yıllık tecrübeye sahip olma, Askerlik ile ilişiğinin bulunmaması, Mesleki Ustalık kalfalık Belgesine sahip olma, Gerekli ehliyete sahip olma, en az ilkokul mezunu olma, Kapalı mekân, Dar alan veya yükseklik gibi fobisinin bulunmaması, Manisa Şehzadeler ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olma şartları ile bakım onarımcısı alımı yapılacaktır.

İtfaiye Eri: T.C vatandaşı olma, Sivil Savunma ve İtfaiyecilik MYO mezunu olma, Askerlik ile ilişiğinin bulunmaması, En az b sınıf sürücü belgesine sahip olma, 30 Yaşını tamamlamış olma, Kapalı mekân, Dar alan veya yükseklik gibi fobisinin bulunmaması, Kadınların en az 1.65 erkeklerde en az 1.67 boyunda olma ve Boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında eksik veya fazla olarak en fazla 15 kilo olması gerekmektedir.

Duyuru Metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.