Manisa Büyükşehir Belediyesi Büro Personeli Alacak

Manisa Büyükşehir Belediyesi Büro Personeli Alacak

İŞKUR üzerinden kamu personeli alımı ilanları yayınlanmaya ve personel alımları yapılmaya devam ediyor. Yayınlanan son personel alımı ilanına göre Manisa Büyükşehir Belediyesi Personel alacak.

Manisa Büyükşehir Belediyesi kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Büyükşehir Belediyesinin yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet Büro işçisi alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru Şekli Ve Yeri

İlana Başvuru yapmak isteyen adaylar Turan Mahallesi Yedieylül Sokak No: 23/1 Turgutlu/ Manisa adresin şahsen başvurular yapılacaktır.

Başvuru Yapacak adaylar için 7 Nisan 2021 tarihinde yani bu gün başlamış olup 12 Nisan 2021 tarihinde sona erecektir.

Başvuru yapacak adaylar Şahsen Belirtilen adrese istenilen belgeler ile birlikte müracaatlarını gerçekleştirilecektir.

Adaylarda Aranan Genel Şartlar

T.C vatandaşı olma, 18 yaşını tamamlamış olma, Affa uğramış dahi olsa devletin güvenliğine karşı suçlardan, anayasal düzene ve bu düzenini işleyişine karşı suçlardan mahkum olmama, Askerlik ile ilişiğinin bulunmaması, Turgutlu ilçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olma, En az ilkokul mezunu olma ve emekli olmamak veya emekliliğe hak kazanmamış olma, şartları aranmaktadır.

Başvuruda İstenilen Belgeler

İkametgah belgesi, Kimlik fotokopisi, adli sicil kaydı ve diploma fotokopisi belgeleri istenilmektedir. Başvuru yapacak adaylar Şahsen Belirtilen adrese istenilen belgeler ile birlikte müracaatlarını gerçekleştirilecektir.

1-001.png

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.