Marmara Ereğlisi Belediyesi 22 İşçi Alımı Açıklandı

Marmara Ereğlisi Belediyesi 22 İşçi Alımı Açıklandı

Tekirdağ ili Marmara Ereğlisi Belediye Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 22 personelin Şoför ve Temizlik Görevlisi olarak belediye bünyesinde görevlendirileceği belirtiliyor.

Tekirdağ ili Marmara Ereğlisi Belediye Başkanlığı yaptığı açıklamada alınacak 22 personelin 4 Şoför ve 18 Temizlik Görevlisi olarak belediye bünyesinde görevlendirileceğini belirtti.

Adaylarda aranan genel şartlar

2527 sayılı kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, Affa uğramış olsalar bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Anayasal Düzen ve bu düzenin işleyişine, Özel hayat ve hayatın gizli alanına, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu ve uyuşturucu madde suçlarından dolayı hakkında devam etmekte olan bir soruşturma ve kovuşturma bulunmamak, Askerlikle ilişiği bulunmamak (Yapmış, tecilli veya muaf), Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak şartları aranmaktadır.

Şoför için aranan nitelikler

En az İlk Öğretim en fazla lise ve dengi okul mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak (23 Mart 2002 ve sonrası) , E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, SRC 2 ve 4 Belgesi ile Psikoteknik belgesine sahip olmak ve Marmara Ereğlisi ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Temizlik Görevlisi için aranan nitelikler

En az İlk Öğretim en fazla lise ve dengi okul mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak (23 Mart 2002 ve sonrası) ve Marmara Ereğlisi ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Aday alımı için kura 26 Mart 2020 tarihinde saat 09:30’da Marmara Ereğlisi Belediye Başkanlığı’nda yapılacaktır.

Kura sonucunda belirlenen adaylar için mülakat zamanı ve yeri kurum internet sitesinden yayımlanacaktır.

Adaylar için son başvuru tarihi 23 Mart 2020’dir.

Adaylar için İŞKUR ilan numaraları 00005469538 ve 00005469635’dir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.