Marmaris Polisevi 2 Aşçı Alımı Yapıyor

Marmaris Polisevi 2 Aşçı Alımı Yapıyor

Marmaris Polisevi 2 Aşçı alımı açıklandı

Muğla İli Marmaris Polisevi tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 2 personelin Aşçı olarak istihdam edileceği duyuruldu

Adaylarda aranan nitelikler

Adayların en az ilköğretim en fazla Lisans mezunu olması, 18 yaşını doldurmuş olması (3 Şubat 2002 ve sonrası) Muğla merkez ve belirtilen ilçelerinde ikamet ediyor olması şartları aranmaktadır.

Personellerin çalışma saatleri idarece vardiya esasına göre belirlenecek, Muğla Emniyet Müdürlüğünce yapılacak güvenlik soruşturması olumlu olmak, Sözlü ve Uygulamalı sınavı kazanan adaylar sağlık problemi olmadığını sağlık raporu ile belgelemek, Erkek adaylar için askerliğini fiilen yapmış veya muaf olması gerekmektedir.    
   
Adaylardan istenen belgeler

En az ilköğretim, en fazla lisans mezunu olmak, eğitim durumunu gösterir belge, Adli Sicil Kaydı Belgesi, Turizm otelcilik / aşçılık meslek lisesi / aşçılık meslek yüksek okulu diploması, veya Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı aşçılık mesleği ile ilgili (kalfalık/ustalık belgesi) gerekli sertifika, Daha önceden en az 3 (üç) yıl aşçılık mesleğinde deneyime sahip olduğunu belgelemeleri gerekmektedir.

Başvuru şekli tarihi yeri ve zamanı

Evrak teslimi 7 Şubat 2020 tarihi mesai bitimine kadar Marmaris Polisevi Müdürlüğüne yapılacaktır.

Aday alımı sözlü ve uygulamalı sınav şeklinde yapılacaktır.

Adaylar için son müracaat tarihi 3 Şubat 2020’dir.

Başvuru sayısı talep sayısının 4 katını geçerse 11 Şubat 2020 tarihinde 14:00 - 15:00 saatleri arasında kura çekilişi Marmaris Polisevi’nde yapılacaktır.

Adaylar için İŞKUR ilan başvuru numarası 00005378386’dır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.