Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İŞKUR İle Büro Memuru Alımı Yapacak

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İŞKUR İle Büro Memuru Alımı Yapacak

Üniversite memur alımı içinde İŞKUR iş ilanları duyuru işlemleri için kamu personel alımı bilgisinde Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere Resepsiyon Görevlisi alımı gerçekleştirilecek.

Kamu memur alımı ilanları kapsamında Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi tarafından İŞKUR ilanları üzerinden bildirilmiş alımlar için başvuracak vatandaşların gerekli şartları taşıması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


•    MAE üniversitesi işçi alımı son başvuru tarihi 27.9.2021 olarak belirtilmiştir.

•    Başvuru işlemleri için bütün vatandaşların aşağıda bulunan İŞKUR linki üstünden başvurularını gerçekleştirmek zorundadır.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006299588


Başvuru Şartları


1.    Bütün başvuru sahiplerinin öncelikle Türk vatandaşı olması ve Protokol Eğitimi Sertifikası olması gerekiyor.

2.    Kamu memur alımı ilanları kapsamında MAE üniversitesi için görev almak isteyenlerin Elektra V5 Programını İyi Derecede Kullanabilmesi ve kamu haklarından mahrum olunmaması gerekiyor.

3.    Resepsiyon personeli için başvuru işlemlerinde bulunacak kişilerin Müşteri Becerileri Geliştirme Sertifikası olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

4.    Üniversite işçi alımı ilanları için çalışmak amacı ile başvuru gerçekleştirecek tüm adayların Müşteri İlişkileri Geliştirme Sertifikası sahibi olması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

 

mehmet.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.