Mersin Büyükşehir Belediyesi Vasıflı-Vasıfsız Daimi 33 İşçi Alacak

Mersin Büyükşehir Belediyesi Vasıflı-Vasıfsız Daimi 33 İşçi Alacak

İŞKUR Üzerinden mersin büyükşehir belediyesi kamu işçisi alımı yapacağını duyurdu. En az lise mezunu olma şartları ile alımı gerçekleştirileceğini duyuran Belediye başkanlığını 33 Vasıflı Vasıfsız işçi alım yapacak.

Mersin Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 33 işçi alımı gerçekleştirilecek. İlana göre adaylarda en az lise mezunu olma şartları aranmaktadır.

Başvurular İçin alımı yapılacak unvanlar 8 Vasıfsız işçi, 1 Aşçı, 15 Kamyon Şoförü, 1 sosyolog, 3 Büro Personeli, 2 Kazıcı ve yükleyici operatörü, Ekskavatör şoförü 1 kişi, 1 greyder operatörü,1 Silindir Operatörü olmak üzere toplam da 33 işçi alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvuru yapacak adaylar için başvurular başlamış olup en geç 15 Mart 2021 tarihi saat 23.59 a kadar Başvuru kılavuzunda yer alan adrese Özgeçmiş CV atılarak yapılacaktır.

Vasıfsız İşçi Alımı Şartları

Oku yazar olma şartları ile 8 vasıfsız işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Aşçı Alımı Şartları

En az lise mezunu olma şartları ile 1 aşçı alımı gerçekleştirilecektir.

Kamyon Şoförü Alımı Şartları,

E ve D sürücü belgesine sahip olma, SRC 2, SRC 4 ve psikoteknik belgesine sahip olma, Ekip çalışması temposuna ayak uydurabilme şartları ile 15 şoför alımı yapılacaktır.

Sosyolog Alım şartları

B sınıfı Sürücü belgesine sahip olma, seyahat engelinin bulunmaması, üniversitelerin 4 yıllık sosyoloji bölümü mezunu olma, sosyal sorumluluk bilincine sahip olma şartları ile 1 sosyolog alımı
gerçekleştirilecektir.

Büro İşçisi alımı şartları

En az lise mezunu olma, raporlama, planlama ve organizasyon becerisi, ekip çalışmasına uyum göstere bilen şartlar ile alım yapılacaktır.

2 Kazıcı Yükleyici Şartları

G sınıfı sürücü belgesine sahip olma, kazıcı yükleyici belgesine sahip olma, ekip çalışmasına uyum sağlayacak personeller yapılacaktır.

1 Ekskavatör

G sınıfı sürücü belgesine sahip olma, ekskavatör belgesine sahip olma şartları ile alım yapılacaktır.

1 Greyder Operatörü

G sınıfı sürücü belgesine sahip olma, Greyder operatörü sürücü belgesine sahip olma şartları ile alım yapılacaktır.

Silindir Operatörü

Psikoteknik belgesine sahip olma, g Sınıfı sürücü belgesine sahip olma, silindir operatörlüğü belgesine sahip olma şartları ile alım yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.