Muğla Büyükşehir Belediyesi KPSS Şartsız Memur Alımı Yapacak

Muğla Büyükşehir Belediyesi KPSS Şartsız Memur Alımı Yapacak

Kamu personel alımı dahilinde açıklaması yapılan iş ilanları içinde Muğla belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere büro memuru alımı yapılacak.

Başvuruda bulunmak isteyen adayların 18 yaşını bitirmiş olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve üniversitelerin iktisat, işletme, kamu yönetimi ve halkla ilişkiler bölümü mezunu olmaları gerekiyor.


MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MEMUR ALIMI


KPSS'siz personel alımı için son başvuru tarihi 25.11.2021 olarak bildirildi.

İş başvurusu yapmak isteyen adayların kuruma giderek şahsen işlem yapmaları gerekiyor.

Başvuru formunu www.mubep.com.tr adresinden indirmeniz gerekiyor.

 

mugla-belediyesi-memur-alimi.jpg

 


KPSS ŞARTSIZ MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Muğla iş ilanları genelinde yayınlanmış alımlar için başvuracak kişilerin ön lisans veya lisans mezunu olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşların Menteşe ilçesinde ikamet ediyor olması, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması, faaliyet ile ilgili bilgilerin toplanmasını yapmalı ve işletim sistemi olarak Microsoft Office programları Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

Belirtilen lokasyonların dışında geçici veya sürekli olarak il içinde görev yapabilmeli, kamusal haklardan mahrum olunmaması, kurum içindeki diğer birimler ile koordineli çalışabilmesi ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Belediye işçi alımı kapsamında görev almak isteyenlerin diğer üst yönetim tarafından talep edilen işlerin yapılması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.