Onur Air Kabin Görevlisi Alımı Yapacak

Onur Air Kabin Görevlisi Alımı Yapacak
Onur Air Kabin Görevlisi Alımı Yapacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başvuru Şartları

Başvuru yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti pasaportuna sahip olmaları gerekiyor. Erkek adayların 170-190 cm kadın adayların ise 160-180 cm aralığında olmaları gerekiyor. Ayrıca boy ile kilonun da orantılı olması gerekmektedir. Adayların Antalya’da ikamet etmesi ya da ikamet edebilecek olması gerekmektedir.

1990 ile 2000 yılları arasında doğmuş olan kimseler başvuru yapabilecektir. Adayların iyi derecede İngilizce, Almanca, İtalyanca ve Kazakça konuşabilmeleri de aranan özellikler arasındadır. Adayların en az lise mezunu olmaları gerekmektedir. Üniversite veya meslek yüksekokullarının kabin hizmetleri bölümlerinden mezun olanlar öncelikli olarak tercih edileceklerdir.

Adayların seyahat engeli olmamalıdır. Bu yönde sağlık raporu da istenecektir. Ayrıca adayların satış teknikleri konusunda da bilgi sahibi olmaları gerekmektedir. Adayların yüzme bilmeleri de aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Başvurular online olarak yapılacaktır. Gerekli şartları sağlayan adaylar Onur Air firması tarafından mülakata davet edilecektir. Mülakattan başarılı bir şekilde geçen adaylar istihdam edilme imkanı elde edeceklerdir. Gerekli belgeleri teslim eden adaylar öncelikli olarak eğitime tabi tutulacak ve ardından uçuşlar başlayacak. Kabin memurları uçuşlarına göre ekstra ödeme almaya da hak kazanacaklardır. Ücretlerin ise 7 bin liranın üzerine çıkması bekleniyor. bu nedenle çok sayıda başvurunun gelmesi bekleniyor.

Onur Air Kabin Görevlisi Alımı Yapacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın