Orman genel müdürlüğü 30 şehirde İŞKUR ile sürekli işçi alımı

Orman genel müdürlüğü 30 şehirde İŞKUR ile sürekli işçi alımı

İŞKUR tarafından açıklanmış iş ilanları duyurularında Orman genel müdürlüğü içinde istihdam edilmek üzere 74 sürekli işçi alımı yapılacaktır.

Orman genel müdürlüğü İŞKUR sürekli işçi alımı başvuru şartları


1.    Başvuru süresinin son tarihi itibarı ile 18 yaşını tamamlamış olmak, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve kurumsal aidiyet duygusuna sahip olması gerekiyor.

2.    En az Lise(Ortaöğretim) mezunu olmak., kamusal haklardan mahrum olunmaması ve öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olması gerekiyor.

3.    Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve iletişim becerilerine sahip olmaları gerekiyor.

4.    İŞKUR Açık İş İlanında belirtilen yerleşim biriminde/birimlerinde ikamet ediyor olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

5.    Adayların engellilik durumlarını ilgili mevzuatına göre yetkili sağlık kuruluşlarından alınan engelliler için sağlık kurulu raporuyla belgelendirmeleri gerekir ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.


Orman genel müdürlüğü işçi alımı başvuru bilgileri


•    Başvurular 24.01.2022 tarihinde başlayacak ve 28.01.2022 tarihinde son bulacaktır.

•    Başvuru işlemleri aşağıda yazılı İŞKUR sitesi üzerinden yapılacaktır.

https://www.iskur.gov.tr

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.