Pamukkale Üniversitesi Sınavsız 40 Yaş Sınır 145 Güvenlik Temizlik Bakım Elemanı Alımı İŞKUR’da

Pamukkale Üniversitesi Sınavsız 40 Yaş Sınır 145 Güvenlik Temizlik Bakım Elemanı Alımı İŞKUR’da

Pamukkale Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 145 personelin Güvenlik Görevlisi, Temizlik Görevlisi ve Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı olarak Üniversite bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Pamukkale Üniversitesi yaptığı açıklamada alınacak 145 personelin 64 Güvenlik Görevlisi, 10 Temizlik Görevlisi ve 71 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı olarak Üniversite Hastanesinde görevlendirileceğini belirtti.

Adaylarda aranan genel nitelikler

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak, Başvuru süresinin son günü itibari ile 18 yaşını tamamlamış 40 yaşından gün almamış olmak şartları aranmaktadır.

Hasta ve Yalı Bakım Elemanı için aranan nitelikler

Ortaöğretim kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği dallarından birinden mezun olmak, Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde/Üniversite Hastanelerinde iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak, iç ve dış mekanda vardiyalı çalışmayı kabul etmek şartları aranmaktadır.

Güvenlik Görevlisi için aranan nitelikler (7 Kadın Erkek)

En az Lise ve dengi okul mezunu olmak, 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartına (silahlı/silahsız) sahip olmak, Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartının (silahlı/silahsız) son başvuru tarihi itibari ile geçerlilik süresinin en az 6 ay olması, Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde/Üniversite Hastanelerinde iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak, iç ve dış mekanda vardiyalı çalışmayı kabul etmek, Kadın adaylarda en az 163 cm boyunda olmak. Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 15 kilodan az ya da fazla olmamak. (Sağlık kuruluşlarından belgelendirilmelidir) şartları aranmaktadır.

Güvenlik Görevlisi için aranan nitelikler (7 Kadın Erkek)

Meslek Yüksekokullarının Özel Güvenlik ve Koruma Programından mezun olup, Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartına (silahlı/silahsız) sahip olmak, Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartının (silahlı/silahsız) son başvuru tarihi itibari ile geçerlilik süresinin en az 6 ay olması, Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde/Üniversite Hastanelerinde iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak, iç ve dış mekanda vardiyalı çalışmayı kabul etmek, Kadın adaylarda en az 163 cm boyunda olmak. Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 15 kilodan az ya da fazla olmamak. (Sağlık kuruluşlarından belgelendirilmelidir) şartları aranmaktadır.

Güvenlik Görevlisi için aranan nitelikler (35 Erkek)

En az Ortaöğretim mezunu olmak, 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartına (silahlı/silahsız) sahip olmak, Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartının (silahlı/silahsız) son başvuru tarihi itibari ile geçerlilik süresinin en az 6 ay olması, Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde/Üniversite Hastanelerinde iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak, iç ve dış mekanda vardiyalı çalışmayı kabul etmek, Erkek adaylarda en az 170 cm boyunda olmak, Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 15 kilodan az ya da fazla olmamak (Sağlık kuruluşlarından belgelendirilmelidir) şartları aranmaktadır.

Güvenlik Görevlisi için aranan nitelikler (15 Erkek)

Meslek Yüksekokullarının Özel Güvenlik ve Koruma Programından mezun olup, Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartına (silahlı/silahsız) sahip olmak, Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartının (silahlı/silahsız) son başvuru tarihi itibari ile geçerlilik süresinin en az 6 ay olması, Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde/Üniversite Hastanelerinde iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak, iç ve dış mekanda vardiyalı çalışmayı kabul etmek, Erkek adaylarda en az 170 cm boyunda olmak, Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 15 kilodan az ya da fazla olmamak (Sağlık kuruluşlarından belgelendirilmelidir) şartları aranmaktadır.

Temizlik Görevlisi için aranan nitelikler

En az İlköğretim en fazla lise ve dengi okul mezunu olmak ve Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde/Üniversite Hastanelerinde iç ve dış mekânda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak şartları aranmaktadır.

Adaylar için son başvuru tarihi 19 Haziran 2020’dir.

Adaylar için kura çekimi 29 Haziran 2020 tarihinde 13:00 - 18:00 saatleri arasında Pamukkale Üniversitesi Turizm Fakültesi Tripolis İnteraktif Salonunda yapılacaktır.

Adaylar için İŞKUR başvuru numaraları 00005535127, 00005535082, 00005535083 ve 00005535086’dır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.