Kamu Kurumu En Az Lise Mezun 13 Personel Alımı 7 Temmuz Başvuru Son

Kamu Kurumu En Az Lise Mezun 13 Personel Alımı 7 Temmuz Başvuru Son
Kamu Kurumu En Az Lise Mezun 13 Personel Alımı 7 Temmuz Başvuru Son
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel müdürlüğü yayımlanan ilanda alacakları 13 personelin sözleşmeli kadroda 4 Gemi Adamı, 2 Tekniker, 6 Teknisyen ve 1 Şoför olarak görevlendirileceği belirtildi.

Adaylarda aranan genel nitelikler

Türk Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak, Görevine devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engelli bulunmamak, Sınav tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak, Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak şartları aranmaktadır.

Gemi Adamı için aranan nitelikler (4 personel)

En az Ortaöğretim mezunu olmak, Gemiadamı ehliyetine sahip olmak ve Mesleğiyle ilgili en az 2 yıl çalışmış olmak ve bunu belgelemek şartları aranmaktadır.

Teknisyen için aranan nitelikler (6 personel)

Meslek liselerinin gemi makineleri bölümünden mezun olmak, Gemiadamı ehliyetine sahip olmak, ÖSYM tarafından 2018 tarihlerinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavında (KPSS) meslek lisesi mezunları için KPSS P94 puan türünden 50 (elli) ve üzerinde puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Tekniker için aranan nitelikler (2 personel)

Gemi Makineleri, Gemi Makineleri İşletme veya Mekatronik Önlisans programından mezun olmak, Gemiadamı ehliyetine sahip olmak, ÖSYM tarafından 2018 tarihlerinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavında (KPSS) Önlisans mezunları için KPSS P93 puan türünden 50 (elli) ve üzerinde puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Şoför için aranan nitelikler (1 personel)

En az Ortaöğretim mezunu olmak, En az 5 yıllık B sınıfı ehliyete sahip olmak, Cinsiyeti erkek olmak, ÖSYM tarafından 2018 tarihlerinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavında (KPSS) meslek lisesi mezunları için KPSS P94 puan türünden 50 (elli) ve üzerinde puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru zamanı

Adayların  7 Temmuz 2020 tarihine kadar başvurmaları kaydıyla başvuruları geçerli kabul edilecektir. Başvuru sırasında yukarıda istenen belgelerin teslimi zorunludur.

Başvuru kılavuzu.

Kamu Kurumu En Az Lise Mezun 13 Personel Alımı 7 Temmuz Başvuru Son

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın