Sağlık Bilimleri Üniversitesi 8 Sözleşmeli Personel Alımı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 8 Sözleşmeli Personel Alımı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Resmi Gazetede ilan yayınladı. İlana göre bünyesine istihdam edilmek üzere 8 Sözleşmeli personel alımı yapılacak.

Sağlık Bilimleri Üniversite’sinin resmi gazete de yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 8 Sözleşmeli Bilişim personel alımı yapılacak.

Başvuru Bilgisi

Başvuru yapmak isteyen adaylar 12 Şubat 2021 tarihine kadar kurumun resmi internet adresi üzerinden alına “Sözleşmeli Bilişim personeli İş talep formu” formunu doldurarak Sağlık Bilimleri Üniversitesi (Hamidiye Külliyesi) Personel Daire Başkanlığı Selimiye Mah. Tıbbiye Cad. No:38 Üsküdar, İSTANBUL adresine posta yolu ile veya şahsen müracaat edilebileceklerdir.

Adaylar ayrı yeten istenilen belgelerinde eklemeleri gerekmektedir.

Adaylarda Aranan Genel Şartlar

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48’inci maddesinin yer alan genel şartları taşımak, üniversitelerin 4 Yıllık “Başvuru Kılavuzu” nda belirtilen bölümlerinden mezun olma, Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgele,

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları, Belge olarak öğrenilen programlama dillerinin belirtildiği onaylı lisans veya lisansüstü transkript belgesi Adaylarda

aranan şartlardır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar Başvuru kılavuzu üzerinden “özel şartlar” ı uygun olmalıdır.

Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.